VIDEO | Tottenham - Manchester City 0-2! Victorie importantă pentru trupa lui Guardiola! Drăguşin a fost integralist şi a avut o prestaţie solidă VIDEO | Tottenham - Manchester City 0-2! Victorie importantă pentru trupa lui Guardiola! Drăguşin a fost integralist şi a avut o prestaţie solidă
Antrenorul Marcelo Gallardo va pleca de la Al-Ittihad Antrenorul Marcelo Gallardo va pleca de la Al-Ittihad
VIDEO | Zidul Drăguşin! Românul a intervenit fabulos cu capul la şutul trimis de Bernardo Silva VIDEO | Zidul Drăguşin! Românul a intervenit fabulos cu capul la şutul trimis de Bernardo Silva
VIDEO | A încercat să intre în istorie! Ianis Hagi a vrut să îi dea gol lui Real Madrid de la mijlocul terenului VIDEO | A încercat să intre în istorie! Ianis Hagi a vrut să îi dea gol lui Real Madrid de la mijlocul terenului
VIDEO | UBT Cluj - CSM Oradea 74-69. Campioana în exerciţiu mai face un pas spre un nou titlu VIDEO | UBT Cluj - CSM Oradea 74-69. Campioana în exerciţiu mai face un pas spre un nou titlu
LIVE VIDEO | Real Madrid - Alaves, 4-0, în direct la Prima Sport 2! Ianis Hagi părăseşte terenul după 70 de minute LIVE VIDEO | Real Madrid - Alaves, 4-0, în direct la Prima Sport 2! Ianis Hagi părăseşte terenul după 70 de minute

Khabib Nurmagomedov nu mai revine în cuşcă. Rusul se retrage fără eşec din UFC

UFC Publicat de Daian Cutu pe 19 mar 2021

Khabib Nurmagomedov (32 de ani) a deci să nu mai revină în UFC, după ce anul trecut a luat o pauză mai lungă.

Rusul trage cortina peste o carieră fabuloasă în circuit, el a are 29 de victorii şi niciun eşec. Ultimul meci a avut loc pe 24 octombrie 2020, contra lui Justin Gaethje.

Anunţul retragerii lui Nurmagomedov a fost făcut de directorul UFC, Dana White: „Rămâne 29-0. Este 100% retras. A fost o experienţă incredibilă să lucrez cu tine, Khabib. Mulţumesc pentru tot. Mult noroc în tot ceea ce faci, prieten drag”.