Ultima mişcare făcută de Răzvan Burleanu! Ce anunţ a făcut FRF Ultima mişcare făcută de Răzvan Burleanu! Ce anunţ a făcut FRF
VIDEO | Dinamo - Csikszereda, astăzi, de la 20:00, în direct la Prima Sport 1! Echipele de start VIDEO | Dinamo - Csikszereda, astăzi, de la 20:00, în direct la Prima Sport 1! Echipele de start
”Am retrăit momentele aşa cum le trăiam atunci când mă aflam eu pe bancă”. Mircea Lucescu, emoţionat de performanţa fiului său ”Am retrăit momentele aşa cum le trăiam atunci când mă aflam eu pe bancă”. Mircea Lucescu, emoţionat de performanţa fiului său
Prima lovitură dată de Dan Petrescu la CFR! Patronul a făcut anunţul: ”Este de departe cel mai bun mijlocaş din România!”

Gică Hagi sună repede adunarea! Când se reunesc jucătorii Farului pentru a pregăti noul sezon Gică Hagi sună repede adunarea! Când se reunesc jucătorii Farului pentru a pregăti noul sezon
Ionuţ Radu, aproape de revenirea în Serie A. Are şansa să prindă meciuri oficiale Ionuţ Radu, aproape de revenirea în Serie A. Are şansa să prindă meciuri oficiale

”O să vorbesc cu preşedintele”. Situaţie dificilă pentru Giovanni Constantino

FC U Craiova 1948 Publicat de Daian Cutu pe 27 feb 2024

FCU Craiova a încheiat la egalitate pe teren propriu, scor 1-1, cu echipa Poli Iaşi, în primul meci al etapei a 28-a. Ambele echipe au avut câte un gol anulat de VAR.

Situaţia este una complicată pentru antrenorul oltenilor, Giovanni Constantino, care mai bifează un meci fără victorie. Acesta a spus la finalul partidei că va discuta cu Adrian Mititelu legat de situaţia echipei.

”Trebuie să începem cu începutul pentru că în primele 10 minute am avut trei accidentaţi. Nu am mai văzut aşa ceva în viaţa mea! În prima repriză cred că ne-am apărat destul de bine, dar ce s-a întâmplat prelungiri nu a fost bine.

Pe bancă l-am avut pe Bauza, dar nu puteam să-l folosesc, e accidentat. Mi-a spus şi el că nu poate să joace pentru că este accidentat. Aşa că nu sunt fericit pentră că am luat doar un punct.

Cred că în acest moment o să vorbesc cu preşedintele despre situaţia în care suntem”,