”E petardă!”. Jucătorul FCSB-ului tăvălit serios, chiar dacă a câştigat titlul în Superliga ”E petardă!”. Jucătorul FCSB-ului tăvălit serios, chiar dacă a câştigat titlul în Superliga
VIDEO | Csikszereda - Gloria Buzău 0-1. Oaspeţii s-au impus cu un gol marcat în ultimele minute. Echipele promovate în Superliga şi cele care au retrogradat. Cine merge la baraj VIDEO | Csikszereda - Gloria Buzău 0-1. Oaspeţii s-au impus cu un gol marcat în ultimele minute. Echipele promovate în Superliga şi cele care au retrogradat. Cine merge la baraj
Crainicul arenei Parc des Princes se pensionează. „Va rămâne mereu în inimile fanilor” Crainicul arenei Parc des Princes se pensionează. „Va rămâne mereu în inimile fanilor”
Mircea Lucescu, taxat după declaraţia făcută. „Sunt dezamăgit că un mare antrenor ne-a luat din merite” | EXCLUSIV Mircea Lucescu, taxat după declaraţia făcută. „Sunt dezamăgit că un mare antrenor ne-a luat din merite” | EXCLUSIV
Fanii echipei Standard Liège i-au împiedicat pe jucători să ajungă la stadion, meciul cu Westerlo anulat Fanii echipei Standard Liège i-au împiedicat pe jucători să ajungă la stadion, meciul cu Westerlo anulat
Ariana Pîrv, indisponibilă şase săptămâni, după accidentarea din meciul amical cu Germania Ariana Pîrv, indisponibilă şase săptămâni, după accidentarea din meciul amical cu Germania

PSG s-a calificat în semifinalele Cupei Franţei

PSG Publicat de Tudor Moisa pe 14 mar 2024

Formaţia Paris Saint-Germain s-a calificat în semifinalele Cupei Franţei, după ce a învins, miercuri, cu scorul de 3-1, echipa OGC Nice.

Pentru PSG au marcat Mbappe (14), Ruiz (33) şi Beraldo (60).

Golul formaţiei OGC Nice a fost înscris de Laborde, în minutul 37.