OFICIAL | Neil Lennon, noul antrenor al celor de la Rapid. ”Sper să creez o conexiune puternică între mine şi suporteri” OFICIAL | Neil Lennon, noul antrenor al celor de la Rapid. ”Sper să creez o conexiune puternică între mine şi suporteri”
Natalia Iocsak, prima femeie care a câştigat o etapă din Campionatul Naţional de Drift Natalia Iocsak, prima femeie care a câştigat o etapă din Campionatul Naţional de Drift
Gabriela Ruse a acces în turul doi al calificărilor de la Roland Garros Gabriela Ruse a acces în turul doi al calificărilor de la Roland Garros
Jucătorii de la Rapid şi FCSB s-au unit pentru a susţine lupta împotriva cancerului Jucătorii de la Rapid şi FCSB s-au unit pentru a susţine lupta împotriva cancerului
Doi jucători de la Olympique Marseille, victimele unei tentative de furt de maşină Doi jucători de la Olympique Marseille, victimele unei tentative de furt de maşină
Boloni a avut mari emoţii la meciul dintre Lorient şi Clermont. "Am numărat minutele" Boloni a avut mari emoţii la meciul dintre Lorient şi Clermont. "Am numărat minutele"

”Să zicem că e aşa cum trebuie”. FC Voluntari obţine un punct preţios pe teren propriu

FC Voluntari Publicat de Daian Cutu pe 7 oct 2023

FC Voluntari a încheiat la egalitate pe teren propriu, scor 0-0, cu cei de la Universitatea Craiova, în etapa a 12-a din Superligă. Oltenii au ratat un penalty, prin Mitriţă.

Antrenorul în acte al celor de la FC Voluntari, Marin Dună nu a fost pe deplin mulţumit, deoarece consideră că elevii săi au ratat nepermis de mult.

Să zicem că e aşa cum trebuie. Rezultatul e corect, cu toate că noi am avut ocaziile mai mari. Nu le-am fructificat.

Tot ce am pregătit la antrenament s-a văzut în joc. Am întâlnit o echipă bună. E bine că nu am primit gol. E echitabil totuşi. Am avut şi acea suspiciune de penalty la Raţă”, a declarat Dună, la final de meci.