Suma astronomică investită de familia Mititelu la FCU Craiova. ”Suntem în foarte mare pierdere” | VIDEO EXCLUSIV Suma astronomică investită de familia Mititelu la FCU Craiova. ”Suntem în foarte mare pierdere” | VIDEO EXCLUSIV
”Ai 30 de kile cu butelia în mână”. Marius Şumudică, tiradă la adresa lui Tavi Popescu ”Ai 30 de kile cu butelia în mână”. Marius Şumudică, tiradă la adresa lui Tavi Popescu
”Unii jucător nu aveau nicio remuşcare în vestiar”. Adrian Mititelu Jr lansează acuzaţii! | VIDEO EXCLUSIV ”Unii jucător nu aveau nicio remuşcare în vestiar”. Adrian Mititelu Jr lansează acuzaţii! | VIDEO EXCLUSIV
S-a stabilit ordinea de disputare a jocurilor de baraj pentru menţinerea/promovarea în Superliga S-a stabilit ordinea de disputare a jocurilor de baraj pentru menţinerea/promovarea în Superliga
Lovitură pe piaţa de mercato! FCSB transferă de la Farul. Jucătorul e aşteptat la vizita medicală AZI Lovitură pe piaţa de mercato! FCSB transferă de la Farul. Jucătorul e aşteptat la vizita medicală AZI
Unul din cei mai bun străini din istoria FCSB-ului a decis să se retragă. ”Vă mulţumesc din nou tuturor pentru că aţi făcut această carieră de neuitat” Unul din cei mai bun străini din istoria FCSB-ului a decis să se retragă. ”Vă mulţumesc din nou tuturor pentru că aţi făcut această carieră de neuitat”

VIDEO | Capodopera lui Vinicius şi dubla lui Bellingham aduc victoria pentru Real Madrid

La Liga Publicat de Tudor Moisa pe 19 aug 2023

Echipa spaniolă Real Madrid a învins sâmbătă, în deplasare, scor 1-3, formaţia Almeria, într-un meci al etapei a doua din La Liga. Jucătorul englez Bellingham a marcat o dublă.

Almeria a condus cu 1-0, după ce Arribas a deschis scorul în minutul 3. Însă Jude Bellingham este transferul anului pentru Real. Mijlocaşul englez a egalat în minutul 19 şi i-a adus pe "Los Blancos" în avantaj în minutul 60, ajungând la trei goluri marcate în primele două etape. Vinicius Junior a stabilit scorul final, 3-1, iar Real Madrid a adunat două victorii din două deplasări, în startul noului sezon.

Într-un alt meci al etapei secunde, Real Sociedad a condus cea mai mare parte a meciului cu Celta Vigo, prin golul înscris în minutul 22 de Barrenetxea. Oaspeţii au reuşit însă să egaleze în minutul 90+4, când a marcat Mingueza, pentru 1-1 scor final.