VIDEO | Dinamo - Csikszereda 1-0, în direct la Prima Sport 1! Politic înscrie în primele secunde al reprizei a doua VIDEO | Dinamo - Csikszereda 1-0, în direct la Prima Sport 1! Politic înscrie în primele secunde al reprizei a doua
VIDEO | UBT Cluj bate clar în sala celor de la CSM Oradea şi e la un meci de un nou titlu VIDEO | UBT Cluj bate clar în sala celor de la CSM Oradea şi e la un meci de un nou titlu
”Dacă era sârb sau croat, peste 3 luni antrena în Italia. Suntem români şi e greu!”. Discurs manifest după ce Răzvan Lucescu a scris istorie şi a câştigat din nou titlul în Grecia  | VIDEO EXCLUSIV

”Dacă era sârb sau croat, peste 3 luni antrena în Italia. Suntem români şi e greu!”. Discurs manifest după ce Răzvan Lucescu a scris istorie şi a câştigat din nou titlul în Grecia | VIDEO EXCLUSIV
Pavol Safranko s-a despărţit de Sepsi şi e la mare căutare. Interes din Superliga, dar şi din străinătate Pavol Safranko s-a despărţit de Sepsi şi e la mare căutare. Interes din Superliga, dar şi din străinătate
Bomba momentului în fotbalul românesc! Revenire de senzaţie la FCSB pentru cupele europene: ”Viitorul pare stabilit!”

Jandarmeria Capitalei dezminte că ar fi interzis afişarea unui banner în care e reprezentat steagul Ţinutului Secuiesc la meciul Dinamo - AFK Csikszereda Jandarmeria Capitalei dezminte că ar fi interzis afişarea unui banner în care e reprezentat steagul Ţinutului Secuiesc la meciul Dinamo - AFK Csikszereda

VIDEO | Manchester City - Aston Villa 4-1. Luptă strânsă în trei pentru titlul din Premier League

Premier League Publicat de Daian Cutu pe 4 apr 2024

Manchester City a dispus miercuri seara, pe teren propriu, scor 4-1, de gruparea Aston Villa, în etapa a 31-a din Premier League.

Rodri a deschis scorul în minutul 11 pentru gazde, iar oaspeţii au reuşit să egaleze nouă minute mai târziu, când a înscris Jhon Duran. Însă restul meciului a fost al lui Phil Foden. Acesta a adus în avantaj campioana Angliei, în minutul 45+1, şi a stabilit scorul final marcând alte două goluri în minutele 62 şi 69.

Cu 67 de puncte Manchester City este pe locul 3 în clasament, la egalitate de puncte cu FC Liverpool, ocupanta locului secund. Aston Villa are 59 de puncte şi este pe poziţia a patra.