Ultima oră
A confirmat interesul pentru Anderson Ceara! Mijlocaşul de la Csikszereda poate ajunge la o altă formaţie din SuperLigă calificată în cupele europene A confirmat interesul pentru Anderson Ceara! Mijlocaşul de la Csikszereda poate ajunge la o altă formaţie din SuperLigă calificată în cupele europene
Surpriză! Naţionala cu care ţine Tudor Băluţă la Campionatul Mondial: ”Soţia mea e de acolo! Am o afinitate pentru acest popor” | EXCLUSIV Surpriză! Naţionala cu care ţine Tudor Băluţă la Campionatul Mondial: ”Soţia mea e de acolo! Am o afinitate pentru acest popor” | EXCLUSIV
Decizia atipică a unui jucător din România! A refuzat China şi a rămas în SuperLigă Decizia atipică a unui jucător din România! A refuzat China şi a rămas în SuperLigă
Selecţionerul naţionalei din Panama nu este sigur că va rămâne în funcţie după eliminarea din faza grupelor Selecţionerul naţionalei din Panama nu este sigur că va rămâne în funcţie după eliminarea din faza grupelor
Scene de nedescris la un meci de promovare în Liga a 3-a! Un oficial şi-a bruscat propriul jucător după fluierul final Scene de nedescris la un meci de promovare în Liga a 3-a! Un oficial şi-a bruscat propriul jucător după fluierul final
VIDEO Bucurie fără margini la la Kinshasa, după ce Congo s-a calificat în 16-imile Campionatului Mondial VIDEO Bucurie fără margini la la Kinshasa, după ce Congo s-a calificat în 16-imile Campionatului Mondial

”Avem VAR să-l ţinem în debara”. Bîrligea s-a dezlănţuit la adresa arbitrajului

CFR Cluj Publicat de Daian Cutu pe 29 mar 2024
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

//i0.1616.ro/media/581/3142/38228/21540996/1/birligea.jpg

Sepsi OSK a încheiat la egalitate pe teren propriu, 1-1, cu formaţia CFR Cluj, în etapa a doua din play-off-ul Superligii.

Danie Bîrligea a răbufnit la adresa arbitrajului. Atacantul celor de la CFR a acuzat neacordarea unui penalty în startul partidei, după ce a fost atins de portarul Niczuly.

Jucătorul ardelenilor este extrem de dezamăgit că VAR-ul nu a intervenit.

”Cu siguranţă sunt supărat pe mine că nu am dat totul ca să-mi ajut echipa. Echipa a jucat bine, a dat totul. Câteodată nu este noroc. Trebuie să muncim mai mult şi să fim concentraţi în faţa porţii şi să aducem puncte, că de asta avem nevoie.

Avem VAR să-l ţinem în debara. Nu înţeleg de ce nu s-a dus să se uite (n.r. George Găman). Mă atinge, e fault. Dacă eram altă echipă, ne dădeau penalty-uri la faza asta”
, a spus Bîrligea, după meci.

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

CFR Cluj

Ultimele articole Toate articolele