Ultima oră
Antonio Borduşanu, în discuţii cu un club din Liga 2 Antonio Borduşanu, în discuţii cu un club din Liga 2
Rădoi forţează transferul unui titular de la FCSB! Gigi Becali i-a setat deja preţul şi e gata să îl vândă Rădoi forţează transferul unui titular de la FCSB! Gigi Becali i-a setat deja preţul şi e gata să îl vândă
Medalie de argint pentru România la Cupa Mondială de Canotaj de la Lucerna Medalie de argint pentru România la Cupa Mondială de Canotaj de la Lucerna
A confirmat interesul pentru Anderson Ceara! Mijlocaşul de la Csikszereda poate ajunge la o altă formaţie din SuperLigă calificată în cupele europene A confirmat interesul pentru Anderson Ceara! Mijlocaşul de la Csikszereda poate ajunge la o altă formaţie din SuperLigă calificată în cupele europene
Surpriză! Naţionala cu care ţine Tudor Băluţă la Campionatul Mondial: ”Soţia mea e de acolo! Am o afinitate pentru acest popor” | EXCLUSIV Surpriză! Naţionala cu care ţine Tudor Băluţă la Campionatul Mondial: ”Soţia mea e de acolo! Am o afinitate pentru acest popor” | EXCLUSIV
Decizia atipică a unui jucător din România! A refuzat China şi a rămas în SuperLigă Decizia atipică a unui jucător din România! A refuzat China şi a rămas în SuperLigă

”Avem VAR să-l ţinem în debara”. Bîrligea s-a dezlănţuit la adresa arbitrajului

CFR Cluj Publicat de Daian Cutu pe 29 mar 2024
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

//i0.1616.ro/media/581/3142/38228/21540996/1/birligea.jpg

Sepsi OSK a încheiat la egalitate pe teren propriu, 1-1, cu formaţia CFR Cluj, în etapa a doua din play-off-ul Superligii.

Danie Bîrligea a răbufnit la adresa arbitrajului. Atacantul celor de la CFR a acuzat neacordarea unui penalty în startul partidei, după ce a fost atins de portarul Niczuly.

Jucătorul ardelenilor este extrem de dezamăgit că VAR-ul nu a intervenit.

”Cu siguranţă sunt supărat pe mine că nu am dat totul ca să-mi ajut echipa. Echipa a jucat bine, a dat totul. Câteodată nu este noroc. Trebuie să muncim mai mult şi să fim concentraţi în faţa porţii şi să aducem puncte, că de asta avem nevoie.

Avem VAR să-l ţinem în debara. Nu înţeleg de ce nu s-a dus să se uite (n.r. George Găman). Mă atinge, e fault. Dacă eram altă echipă, ne dădeau penalty-uri la faza asta”
, a spus Bîrligea, după meci.

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

CFR Cluj

Ultimele articole Toate articolele