VIDEO | Corvinul Hunedoara - Oţelul Galaţi 2-2, în direct la Prima Sport 1! S-a ajuns la loviturile de departajare VIDEO | Corvinul Hunedoara - Oţelul Galaţi 2-2, în direct la Prima Sport 1! S-a ajuns la loviturile de departajare
Activitatea impresionantă pe care o desfăşoară Vali Badea. "E o satisfacţie sufletească" Activitatea impresionantă pe care o desfăşoară Vali Badea. "E o satisfacţie sufletească"
Răzvan Lucescu şi PAOK mai câştigă un derby şi sunt la un meci de titlu! Răzvan Lucescu şi PAOK mai câştigă un derby şi sunt la un meci de titlu!
“Acum văd altfel lucrurile. Mă bucur mai mult de tenis”. Halep nu are resentimente faţă de Mouratoglou “Acum văd altfel lucrurile. Mă bucur mai mult de tenis”. Halep nu are resentimente faţă de Mouratoglou
Accidentat, italianul Nicolo Zaniolo ratează Campionatul European Accidentat, italianul Nicolo Zaniolo ratează Campionatul European
Vasile Miriuţă, dezvăluire spectaculoasă din fotbalul românesc! "Au direct contact cu patronul" | VIDEO EXCLUSIV Vasile Miriuţă, dezvăluire spectaculoasă din fotbalul românesc! "Au direct contact cu patronul" | VIDEO EXCLUSIV

David Popovici a câştigat titlul naţional la 50 de metri liber

Sporturi Publicat de Daian Cutu pe 17 apr 2024

David Popovici a câştigat miercuri, la Otopeni, titlul naţional al României pe anul 2024, în proba de 50 de metri liber masculin.

David Popovici a înotat pe culoarul 4 şi a câştigat finala de la 50 de metri liber masculin cu 22.27.

Pe locul secund s-a clasat George Raţiu, cu 22.43, iar pe trei a venit Patrick Dinu, cu 22.76.