Ultima oră
Editorial Vlad Măcicăşan | Aici nu este vorba de fotbal. E mai mult decât atât Editorial Vlad Măcicăşan | Aici nu este vorba de fotbal. E mai mult decât atât
Situaţie incredibilă în cazul lui Anderson Ceara: "Doctorul nu înţelegere cum poate juca fotbal!" Situaţie incredibilă în cazul lui Anderson Ceara: "Doctorul nu înţelegere cum poate juca fotbal!"
Ultima oră! Zeljko Kopic, favorit să preia o echipă cu 30 de trofee în palmares

Ultima oră! Zeljko Kopic, favorit să preia o echipă cu 30 de trofee în palmares
Echipa din Superligă care l-a dorit pe Ronny Labonne înainte de FCSB: ”M-am accidentat chiar înainte de a semna contractul” Echipa din Superligă care l-a dorit pe Ronny Labonne înainte de FCSB: ”M-am accidentat chiar înainte de a semna contractul”
Mai stai, Messi! Nu ne lăsa! Mai stai puţin pentru copilul din mine | Editorial Răzvan Dragomirescu Mai stai, Messi! Nu ne lăsa! Mai stai puţin pentru copilul din mine | Editorial Răzvan Dragomirescu
Anderson Ceara, replică acidă după transferul ratat la FCSB: "Am multe guri de închis!" Anderson Ceara, replică acidă după transferul ratat la FCSB: "Am multe guri de închis!"

"Diferenţa nu a fost atât de clară". Discursul lui Anton după înfrângerea cu CFR şi ce spune despre problemele de la echipă

Superliga Publicat pe 17 dec 2020
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
//i0.1616.ro/media/581/3142/38109/19737045/1/126620340-740273540201978-8083335242970674504-n.jpg
 
Chiar dacă Dinamo a fost învinsă clar de CFR, 2-0 în Ştefan cel Mare, Paul Anton (29 de ani), jucător dorit de campioana României, consideră că diferenţa nu a fost atât de evidentă.
 
Căpitanul din Ştefan cel Mare e în continuare foarte dezamăgit de situaţia clubului, dar va spune mai mutle după ultimul meci din 2020, cu Academica Clinceni: "Nu ştiu dacă CFR-ul a făcut diferenţa chiar atât de clar, consider că am făcut nişte greşeli pe care nu ai voie să le faci şi ei au profitat. Nu cred că au dominat, au fost echipa mai experimentată şi au profitat de fiecare greşeală a noastră.
 
Deja de ceva timp cam în fiecare săptămână pleacă cineva. Asta e situaţia, mai multe nu pot să comentez. Ştiu că fanii vor să vireze o sumă, dar nu ştiu ce se va întâmpla. Ei au arătat devotament faţă de club, încearcă să salveze situaţia şi să facă lucruri bune. Să sperăm că vor reuşi!
 
Mai avem un meci duminică, apoi vedem ce se întâmplă. Nu pot să cer nimănui nimic, fiecare are familia lui şi ştie ce planuri are. Sunt lucruri de discutat personal", a spus Anton, la interviul de după meci.
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Superliga

Ultimele articole Toate articolele