Ultima oră
Erling Haaland, despre meciul cu Franţa: ”Nu mă interesează. Probabil ne vor învinge, probabil vor câştiga tot turneul” Erling Haaland, despre meciul cu Franţa: ”Nu mă interesează. Probabil ne vor învinge, probabil vor câştiga tot turneul”
Fostul jucător de la Manchester City a bătut palma cu Leipzig şi va antrena în Bundesliga! Fostul jucător de la Manchester City a bătut palma cu Leipzig şi va antrena în Bundesliga!
Noul FCSB. Mihai Stoica a făcut ”primul 11” şi le-a răspuns contestatarilor: ”N-am ajuns în liga a patru, ca Rapid, n-am retrogradat, ca Dinamo”

Noul FCSB. Mihai Stoica a făcut ”primul 11” şi le-a răspuns contestatarilor: ”N-am ajuns în liga a patru, ca Rapid, n-am retrogradat, ca Dinamo”
”Am avut o relaţia extraordinară cu Kopic”. Cîrjan, un nou mesaj de mulţumire pentru fostul antrenor de la Dinamo | EXCLUSIV ”Am avut o relaţia extraordinară cu Kopic”. Cîrjan, un nou mesaj de mulţumire pentru fostul antrenor de la Dinamo | EXCLUSIV
Lovitură de teatru! Elias Charalambous şi un fost selecţioner al României, doriţi de o echipă de top din Grecia Lovitură de teatru! Elias Charalambous şi un fost selecţioner al României, doriţi de o echipă de top din Grecia
Chipciu, pus la punct de Neluţu Sabău în vestiarul lui "U" Cluj: "N-ai cum să câştigi aşa la fotbal!" Chipciu, pus la punct de Neluţu Sabău în vestiarul lui "U" Cluj: "N-ai cum să câştigi aşa la fotbal!"

Dinamo a avut doar 19 jucători la primul antrenament din 2021

Dinamo Publicat pe 3 ian 2021
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

//i0.1616.ro/media/581/3142/38229/19846174/2/rps1620.jpg

Nouăsprezece jucători au fost prezenţi, duminică dimineaţă, la primul antrenament din acest an al echipei Dinamo, în cantonamentul de la Săftica.

Lotul prezent la reunire este următorul:

  • Portari: Mejias Osorio, Mihai Eşanu, Aleksander Mitrovic
  • Fundaşi: Andrei Radu, Marco Ehmann, Ricardo Grigore, Florin Bejan
  • Mijlocaşi: Alexandru Răută, Paul Anton, Ionuţ Şerban, Valentin Borcea, Geani Creţu, Ahmed Bani, Janusz Gol, Vlad Achim
  • Atacanţi: Magaye Gueye, Adam Nemec, Cătălin Măgureanu, Robert Moldoveanu

Fundaşul central Ante Puljic şi mijlocaşii Deian Sorescu şi Diego Fabbrini vor ajunge în această seară în Bucureşti şi se vor alătura lotului, luni dimineaţă, la Săftica. Urmează antrenamente în fiecare zi la Săftica, vizita medicală fiind programată joi, 7 ianuarie (ora 08:00), la InstitutuI Naţional de Medinină Sportivă (INMS) din Capitală.

 

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

Dinamo

Ultimele articole Toate articolele