Ultima oră
Paul Iacob a semnat şi continuă în Superliga: ”Sunt fericit!”

Paul Iacob a semnat şi continuă în Superliga: ”Sunt fericit!”
”Aşa bun crezi că e?!”. Cosmescu s-a contrazis în direct cu MM Stoica asupra unui jucător de la FCSB: ”Nu e bun, e foarte bun” | VIDEO EXCLUSIV ”Aşa bun crezi că e?!”. Cosmescu s-a contrazis în direct cu MM Stoica asupra unui jucător de la FCSB: ”Nu e bun, e foarte bun” | VIDEO EXCLUSIV
FCSB a transferat ”bijuteria” Voluntariului. Are 16 ani, iar tatăl lui a jucat pentru AC Milan

FCSB a transferat ”bijuteria” Voluntariului. Are 16 ani, iar tatăl lui a jucat pentru AC Milan
Final de drum pentru Drăguşin în Premier League! Un club gigant din Serie A este decis să îl transfere Final de drum pentru Drăguşin în Premier League! Un club gigant din Serie A este decis să îl transfere
Erling Haaland, despre meciul cu Franţa: ”Nu mă interesează. Probabil ne vor învinge, probabil vor câştiga tot turneul” Erling Haaland, despre meciul cu Franţa: ”Nu mă interesează. Probabil ne vor învinge, probabil vor câştiga tot turneul”
Fostul jucător de la Manchester City a bătut palma cu Leipzig şi va antrena în Bundesliga! Fostul jucător de la Manchester City a bătut palma cu Leipzig şi va antrena în Bundesliga!

Dragomir, atac dur la Cortacero: "Chiar aşa am ajuns în ţara noastră? Să vină toţi actoraşii ăştia de mâna a treia şi să ne fraierească în ultimul hal?"

Superliga Publicat pe 26 dec 2020
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
//i0.1616.ro/media/581/3142/38109/19829281/1/look-sport-live-dumitru-dragomir-1.jpg


Situaţia gravă în care Pablo Cortacero a dus-o pe Dinamo a atras o reacţie vehementă din partea lui Dumitru Dragomir.
 
Fostul preşedinte al Ligii Profesioniste de Fotbal nu se sfieşte să-l atace dur pe spaniolul care conduce clubul din Ştefan cel Mare, pe care îl numeşte "actoraş" de mâna a treia: 
 
"La Dinamo este un circ de nedescris şi nu ştiu cât îl mai pot suporta cei de la acolo pe acest individ. Acest om nu mai trebuie lăsat nici măcar să mai aterizeze pe Aeroportul Henri Coandă, dar să mai şi ajungă la club!
 
El nu e gândeşte că şi-a bătut joc de familiile angajaţilor de la Dinamo şi de familiile jucătorilor? Cu ce au greşit acei oameni? Cu ce au greşit angajaţii de la Săftica şi fotbaliştii? A promis salarii de 20.000, 25.000, 30.000 de euro, iar el nu are bani nici de un pachet de ţigări.
 
Chiar aşa am ajuns în ţara noastră? Să vină toţi actoraşii ăştia de mâna a treia şi să ne fraierească în ultimul hal? Este clar ca lumina zilei că acest om nu are bani să susţină un club. Unde vrea să se ajungă? Deja au început cu bătăi. Nu le ruşine? Nu se poate aşa ceva", a declarat Dragomir, pentru ProSport.
 
 
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

Superliga

Ultimele articole Toate articolele