Ultima oră
Erling Haaland, despre meciul cu Franţa: ”Nu mă interesează. Probabil ne vor învinge, probabil vor câştiga tot turneul” Erling Haaland, despre meciul cu Franţa: ”Nu mă interesează. Probabil ne vor învinge, probabil vor câştiga tot turneul”
Fostul jucător de la Manchester City a bătut palma cu Leipzig şi va antrena în Bundesliga! Fostul jucător de la Manchester City a bătut palma cu Leipzig şi va antrena în Bundesliga!
Noul FCSB. Mihai Stoica a făcut ”primul 11” şi le-a răspuns contestatarilor: ”N-am ajuns în liga a patru, ca Rapid, n-am retrogradat, ca Dinamo”

Noul FCSB. Mihai Stoica a făcut ”primul 11” şi le-a răspuns contestatarilor: ”N-am ajuns în liga a patru, ca Rapid, n-am retrogradat, ca Dinamo”
”Am avut o relaţia extraordinară cu Kopic”. Cîrjan, un nou mesaj de mulţumire pentru fostul antrenor de la Dinamo | EXCLUSIV ”Am avut o relaţia extraordinară cu Kopic”. Cîrjan, un nou mesaj de mulţumire pentru fostul antrenor de la Dinamo | EXCLUSIV
Lovitură de teatru! Elias Charalambous şi un fost selecţioner al României, doriţi de o echipă de top din Grecia Lovitură de teatru! Elias Charalambous şi un fost selecţioner al României, doriţi de o echipă de top din Grecia
Chipciu, pus la punct de Neluţu Sabău în vestiarul lui "U" Cluj: "N-ai cum să câştigi aşa la fotbal!" Chipciu, pus la punct de Neluţu Sabău în vestiarul lui "U" Cluj: "N-ai cum să câştigi aşa la fotbal!"

Dumitru Dragomir e convins: ”Dacă nu se găseşte cineva să preia Dinamo, se duce în Liga 4”

Dinamo Publicat pe 28 dec 2020
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

//i0.1616.ro/media/581/3142/38229/19831671/1/rps1293.jpg

Dinamo poate ajunge în Liga a 4-a în cele din urmă, crede Dumitru Dragomir. Fostul şef al Ligii Profesionite de Fotbal a afirmat că în condiţiile date ”câinii” nu mai au prea multe şanse de scăpare, iar dacă nu vine cineva repede cu bani, vor ajunge în eşalonul al patrulea al României.

Dragomir este sceptic şi în ceea ce priveşte posibilitatea ca un om de afaceri să vină şi să investească bani, mai ales în situaţia actuală. Datoriile lui Dinamo sunt de câteva milioane bune de euro.

Domne, eu cred că va aduce banii pentru că dacă a venit şi a promis în Adunarea Generală, înseamnă că face rost de undeva, un împrumut. Dacă nu, vai de mama lor săracii. Dacă nu se găseşte cineva să îi preia se duc în Liga 4, cum a făcut Rapidul. Scrie puşcărie pe Dinamo. Cine vine la Dinamo, direct la puşcărie se duce.

Păi datoriile şi ce se întâmplă la Dinamo? Păi de ce a fugit Bălănescu? De sărăcie. Dinamo, în situaţia de faţă, nu poate fi luată decât de suporteri”, a zis Dumitru Dragomir, potrivit Antena Sport.

Alexander Gonzalez şi-a găsit echipă după plecarea de la Dinamo

Alexander Gonzalez a plecat de la Dinamo, în condiţiile în care nu a primit niciun salariu din luna septembrie. Fundaşul venezuelean nu a rămas mult timp liber de contract şi a oficializat transferul la Malaga, echipă din liga secundă spaniolă.

Gonzalez (28 de ani) a semnat cu Malaga până la finalul acestui sezon. Fundaşul dreapta a fost prezentat oficial la noua sa echipă, care ocupă locul 12 în Segunda Division, după 19 etape

 

 

 

 

 

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

Dinamo

Ultimele articole Toate articolele