Ultima oră
Paul Iacob a semnat şi continuă în Superliga: ”Sunt fericit!”

Paul Iacob a semnat şi continuă în Superliga: ”Sunt fericit!”
”Aşa bun crezi că e?!”. Cosmescu s-a contrazis în direct cu MM Stoica asupra unui jucător de la FCSB: ”Nu e bun, e foarte bun” | VIDEO EXCLUSIV ”Aşa bun crezi că e?!”. Cosmescu s-a contrazis în direct cu MM Stoica asupra unui jucător de la FCSB: ”Nu e bun, e foarte bun” | VIDEO EXCLUSIV
FCSB a transferat ”bijuteria” Voluntariului. Are 16 ani, iar tatăl lui a jucat pentru AC Milan

FCSB a transferat ”bijuteria” Voluntariului. Are 16 ani, iar tatăl lui a jucat pentru AC Milan
Final de drum pentru Drăguşin în Premier League! Un club gigant din Serie A este decis să îl transfere Final de drum pentru Drăguşin în Premier League! Un club gigant din Serie A este decis să îl transfere
Erling Haaland, despre meciul cu Franţa: ”Nu mă interesează. Probabil ne vor învinge, probabil vor câştiga tot turneul” Erling Haaland, despre meciul cu Franţa: ”Nu mă interesează. Probabil ne vor învinge, probabil vor câştiga tot turneul”
Fostul jucător de la Manchester City a bătut palma cu Leipzig şi va antrena în Bundesliga! Fostul jucător de la Manchester City a bătut palma cu Leipzig şi va antrena în Bundesliga!

EXCLUSIV | Sabău, siderat de scenele reprobabile de la RIN: "Urât! Asta mai lipsea acum". Cum a comentat Cristi Dulca

Superliga Publicat pe 21 dec 2020
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
 
Departe de orice zonă a civilizaţiei şi a bunului simţ, unul dintre bodyguarzii lui Pablo Cortacero a pus la podea un reprezentant al Program DDB în ceea ce poate reprezenta ruptura definitivă dintre două părţi. O situaţie anormală, pe care Ioan Ovidiu Sabău a taxat-o luni seară: "Asta mai lipsea acum, să apară şi scandalul ăsta. Bătăi...urât! Atâtea probleme, discuţii, faliment, jucători neplătiţi, toată această perioadă de nesiguranţă şi vine şi acest incident care dă urât. S-au acumulat frustrări, tensiuni în timp, faptul că nu se cunosc lucrurile clar, nu sunt explicate. Sunt prea multe necunoscute. Şi eu am crezut în proiectul ăsta, cu jucători bine plătiţi. A venit şi Cosmin...", a spus fostul jucător al lui Dinamo, la Fotbal Look.
 
Pentru Cristi Dulca, protestele suporterilor dinamovişti sunt întemeiate: "Suporterii s-au săturat de ce s-a întâmplat la Dinamo, o reacţie din partea lor e normală. Au ajutat clubul, au strâns o sumă considerabilă. Nu cunoaştem incidentul, dar a fost într-un spaţiu public, la RIN. Oricum, s-au săturat de situaţia în care a ajuns Dinamo. Pe mine mă doare să-l aud pe Paul Anton că spune că nu a fost plătit. Am fost fotbalist, ştiu ce înseamnă", a punctat şi fostul fundaş.
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

Superliga

Ultimele articole Toate articolele