Ultima oră
Premieră în acest an la Supercupa României! FRF şi-a dat acordul pentru ca asta să se întâmple Premieră în acest an la Supercupa României! FRF şi-a dat acordul pentru ca asta să se întâmple
Cutremur la FRF! Răzvan Burleanu dă afară omul care i-a fost mâna dreaptă în ultimii 12 ani Cutremur la FRF! Răzvan Burleanu dă afară omul care i-a fost mâna dreaptă în ultimii 12 ani
Ziua şi transferul la Dinamo. După spaniolul Pascual, ”câinii roşii” iau un jucător de la Braga Ziua şi transferul la Dinamo. După spaniolul Pascual, ”câinii roşii” iau un jucător de la Braga
Adelina Ungureanu, căpitanul naţionalei, ruptură de ligament la genunchi după o accidentare în European League Adelina Ungureanu, căpitanul naţionalei, ruptură de ligament la genunchi după o accidentare în European League
Fost jucător la CFR şi Rapid, Ermal Krasniqi a bătut palma cu o nouă echipă! Fost jucător la CFR şi Rapid, Ermal Krasniqi a bătut palma cu o nouă echipă!
Răsturnare de situaţie! Mihai Pintilii, în negocieri avansate pentru revenirea pe bancă Răsturnare de situaţie! Mihai Pintilii, în negocieri avansate pentru revenirea pe bancă

FC Argeş a fost aproape să transfere un fotbalist de la FCSB. „Am vorbit cu Gigi Becali după foarte mulţi ani”

FCSB Publicat de Daian Cutu pe 23 feb 2021
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

//i0.1616.ro/media/581/3142/38227/20002771/1/fcsb.jpg

Jean Vlădoiu, preşedintele celor de la FC Argeş a declarat că la scurt timp după ce a preluat formaţia din Trivale a încercat imprumutul unui jucător de la FCSB.

Este vorba despre Marius Briceag (28 de ani), pentru care fostul fotbalist a insistat la Gigi Becali. Fundaşul a ales în cele din urmă să evolueze pentru FC Voluntari, dar cei de la Argeş la primit sub formă de împrumut pe Cristi Dumitru.

„Am vorbit cu Gigi Becali pentru Briceag după foarte mulţi ani special pentru Briceag! A fost foarte drăguţ şi chiar am mai vorbit de câteva ori de atunci. Am avut mari probleme cu transferurile. Era foarte greu să conving un jucător să vină pe aceeaşi bani ca la Voluntari sau alte echipe care aveau multe puncte în faţa noastră şi chiar am pierdut astfel doi jucători”, a spus Jean Vlădoiu, preşedintele lui FC Argeş, conform Fanatik.

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

FCSB

Ultimele articole Toate articolele