Ultima oră
Probleme mari la FCSB! ”Sfătuitorul” lui Becali nu şi-a prelungit contractul şi nu pleacă în cantonament cu echipa

Probleme mari la FCSB! ”Sfătuitorul” lui Becali nu şi-a prelungit contractul şi nu pleacă în cantonament cu echipa
Răzvan Lucescu a retrăit anii la PAOK! Primele cuvinte ale antrenorului român după ce a plecat de la formaţia din Salonic Răzvan Lucescu a retrăit anii la PAOK! Primele cuvinte ale antrenorului român după ce a plecat de la formaţia din Salonic
Este oficial! Lovitură dată pe piaţa transferurilor de Farul Constanţa Este oficial! Lovitură dată pe piaţa transferurilor de Farul Constanţa
FCSB, ultimatum pentru Florin Tănase! Jucătorul are mai multe oferte FCSB, ultimatum pentru Florin Tănase! Jucătorul are mai multe oferte
„Legendă”, „Zeu”, „Incredibil”: reacţiile presei internaţionale după recordul lui Lionel Messi la Cupa Mondială „Legendă”, „Zeu”, „Incredibil”: reacţiile presei internaţionale după recordul lui Lionel Messi la Cupa Mondială
”U” Cluj pregăteşte transferul anului. Două cluburi importante din Vest au intrat în cursa pentru semnătura lui Jovo Lukic ”U” Cluj pregăteşte transferul anului. Două cluburi importante din Vest au intrat în cursa pentru semnătura lui Jovo Lukic

Nicolo Napoli îşi ţine elevii cu picioarele pe pământ după succesul cu Dinamo: ”Mai avem mult de lucru, dar încercăm”

Dinamo Publicat pe 21 mar 2021
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

//i0.1616.ro/media/581/3142/38229/20073052/1/fb-poli-iasi-napoli.jpg

Tehnicianul echipei Poli Iaşi, Nicolo Napoli, a declarat sâmbătă seară, după meciul cu Dinamo, scor 1-0, că formaţia sa a jucat bine şi că îşi felicită fotbaliştii pentru prestaţie.

“A fost un meci muncit, în care am jucat bine. Important e că am câştigat cele trei puncte, aveam nevoie de ele în lupta pentru salvarea de la retrogradare. Acum mai avem mult de lucru, dar încercăm. Băieţii au acum două zile libere, le merită, iar apoi vom vedea ce vom face. Îi felicit pe băieţi, au făcut un meci foarte bun”, a spus Napoli pentru posturile care transmit Liga I.

Formaţia Poli Iaşi a învins, sâmbătă seară, pe teren propriu, cu scorul de 1-0, echipa Dinamo, într-un meci din etapa a XXVIII-a a Ligii I.

Golul a fost marcat de Djuranovic, în minutul 62.

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

Dinamo

Ultimele articole Toate articolele