Ultima oră
Belgia – Iran 0-0. Continuă seria rezultatelor neaşteptate! Ambii portari au prins o zi mare Belgia – Iran 0-0. Continuă seria rezultatelor neaşteptate! Ambii portari au prins o zi mare
Serena Williams îşi face revenirea la simplu! A primit un wild card pentru Wimbledon Serena Williams îşi face revenirea la simplu! A primit un wild card pentru Wimbledon
Zare Markovski e noul antrenor al echipei de baschet SCMU Craiova Zare Markovski e noul antrenor al echipei de baschet SCMU Craiova
Scandalul Anderson Ceara continuă! Mihai Stoica o acuză pe Csikszereda că a minţit în timpul negocierilor: „Mi s-a părut ceva... Doamne!” | VIDEO EXCLUSIV Scandalul Anderson Ceara continuă! Mihai Stoica o acuză pe Csikszereda că a minţit în timpul negocierilor: „Mi s-a părut ceva... Doamne!” | VIDEO EXCLUSIV
"Foarte special! Am visat dintotdeauna”. Reacţia lui Lamine Yamal, după ce a marcat primul gol la un Campionat Mondial "Foarte special! Am visat dintotdeauna”. Reacţia lui Lamine Yamal, după ce a marcat primul gol la un Campionat Mondial
Plecare de ultimă oră de la FCSB! MM Stoica a făcut anunţul în direct: "Ne-am înţeles, îl dăm!" | VIDEO EXCLUSIV Plecare de ultimă oră de la FCSB! MM Stoica a făcut anunţul în direct: "Ne-am înţeles, îl dăm!" | VIDEO EXCLUSIV

OFICIAL | Latovlevici şi Fatai au semnat cu FC Argeş!

Superliga Publicat pe 28 sep 2021
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
//i0.1616.ro/media/581/3142/38109/20410112/2/lll.jpg


FC Argeş a anunţat, marţi, transferurile lui Iasmin Latovlevici (35 de ani) şi Kehinde Fatai (31 de ani), doi jucători cu experienţă care vor încerca să-i ajute pe piteşteni în curajoasa încercare de a prinde unul dintre locurile din play-off-ul Ligii 1.
 
Rămas liber de contract după despărţirea de CFR, care l-a preferat pe mai tânărul Florin Ştefan pentru postul de concurent al lui Mario Camora, Latovlevici a semnat un contract pe doi ani, înţelegere care-l va ţine la Piteşti până aproape de finalul carierei de fotbalist.
 
Proaspăt revenit după suspendarea de dopaj pe care a primit-o alături de Alexandru Ioniţă şi Takayuki Seto, Fatai şi-a aşternut semnătura pe un contract valabil până în vară, cu opţiune de prelungire pe încă un an, încercând să-şi pună pe picioare, la FC Argeş, o carieră intrată într-un evident con de umbră în ultimii ani:
 
”Bine aţi venit, Kehinde Fatai şi Iasmin Latovlevici! Atacantul Kehinde Fatai şi fundaşul Iasmin Latovlevici sunt oficial de astăzi jucătorii clubului FC Argeş. Primul a semnat cu echipa noastră un contract până la finalul acestui sezon competiţional, cu drept de prelungire pe încă unul, iar cel de-al doilea, o înţelegere valabilă pe două sezoane. La prezentarea celor doi nou-veniţi au participat Cristian Gentea, primarul municipiului Piteşti şi Jean Vlădoiu, managerul general al grupării din Trivale", au anunţat piteştenii, pe reţelele sociale.
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

Superliga

Ultimele articole Toate articolele