Ultima oră
Uruguay - Capul Verde 2-2. Încă un rezultat mare produs de africani Uruguay - Capul Verde 2-2. Încă un rezultat mare produs de africani
Belgia – Iran 0-0. Continuă seria rezultatelor neaşteptate! Ambii portari au prins o zi mare Belgia – Iran 0-0. Continuă seria rezultatelor neaşteptate! Ambii portari au prins o zi mare
Serena Williams îşi face revenirea la simplu! A primit un wild card pentru Wimbledon Serena Williams îşi face revenirea la simplu! A primit un wild card pentru Wimbledon
Zare Markovski e noul antrenor al echipei de baschet SCMU Craiova Zare Markovski e noul antrenor al echipei de baschet SCMU Craiova
Scandalul Anderson Ceara continuă! Mihai Stoica o acuză pe Csikszereda că a minţit în timpul negocierilor: „Mi s-a părut ceva... Doamne!” | VIDEO EXCLUSIV Scandalul Anderson Ceara continuă! Mihai Stoica o acuză pe Csikszereda că a minţit în timpul negocierilor: „Mi s-a părut ceva... Doamne!” | VIDEO EXCLUSIV
"Foarte special! Am visat dintotdeauna”. Reacţia lui Lamine Yamal, după ce a marcat primul gol la un Campionat Mondial "Foarte special! Am visat dintotdeauna”. Reacţia lui Lamine Yamal, după ce a marcat primul gol la un Campionat Mondial

Situaţia de la Dinamo provoacă îngrijorare în rândul foştilor mari jucători. Conducerea, atacată subtil: "Dacă era la noi, Mircea Lucescu era dat la o parte pentru că e pensionar"

Superliga Publicat pe 27 apr 2021
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
//i0.1616.ro/media/581/3142/38109/20143076/1/a1.jpg


Situaţia grea în care se află Dinamo produce îngrijorare în rândul fostelor glorii din Şoseaua Ştefan cel Mare. Costel Orac se teme pentru soarta echipei cu care a câştigat trei titluri ale României şi e ironic cu oamenii din conducerea clubului.
 
"Din pacate, la ora actuală ne gândim cu îngrijorare la ce se va întâmpla în continuare, pentru că e riscul foarte mare de a retrograda. Situaţia e dificilă si aici mă refer strict la jocul echipei şi la posibilitatea ca prin joc să ne salvăm. Speranţe sunt, dar văd ca nu reuşim să marcăm, ca până la urmă, când eşti în situaţii disperate, eşti forţat să câştigi jocurile si nu mai e suficient un rezultat de egalitate", a spus Orac, la Telekom Sport.
 
"Dacă era la noi Mircea Lucescu, de mult era dat la o parte, pentru că e pensionar. Ce mai... Să-i lăsăm pe ăştia tineri", e declaraţia ironică a lui Orac la adresa oamenilor care conduc acum clubul din Bucureşti.
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

Superliga

Ultimele articole Toate articolele