Ultima oră
Întrebarea lui Basarab Panduru care l-a pus în dificultate pe Victor Angelescu înainte de noul sezon: ”Se întâmplă în fiecare an” | VIDEO EXCLUSIV Întrebarea lui Basarab Panduru care l-a pus în dificultate pe Victor Angelescu înainte de noul sezon: ”Se întâmplă în fiecare an” | VIDEO EXCLUSIV
Mamadou Thiam s-a despărţit de FCSB şi este aproape să semneze cu alt club din Superliga Mamadou Thiam s-a despărţit de FCSB şi este aproape să semneze cu alt club din Superliga
Dinamo i-a găsit înlocuitor lui Boateng în Spania! Fotbalistul a ajuns deja în cantonamentul "câinilor" din Polonia şi va efectua vizita medicală Dinamo i-a găsit înlocuitor lui Boateng în Spania! Fotbalistul a ajuns deja în cantonamentul "câinilor" din Polonia şi va efectua vizita medicală
Messi şi Ronaldo, senzaţia Mondialului la 39 şi 41 de ani! Panduru şi Angelescu, impresionaţi. Cine a dezamăgit: ”Încă nu a dat niciun gol” | VIDEO EXCLUSIV Messi şi Ronaldo, senzaţia Mondialului la 39 şi 41 de ani! Panduru şi Angelescu, impresionaţi. Cine a dezamăgit: ”Încă nu a dat niciun gol” | VIDEO EXCLUSIV
Gata şi cu transferul lui Rareş Ilie la Rapid! Mijlocaşul dorit de Pancu în Giuleşti semnează: 4 milioane de euro Gata şi cu transferul lui Rareş Ilie la Rapid! Mijlocaşul dorit de Pancu în Giuleşti semnează: 4 milioane de euro
Procedură disciplinară nouă în cazul comportamentului neadecvat al suporterilor/părinţilor la meciurile de juniori U7-U16 Procedură disciplinară nouă în cazul comportamentului neadecvat al suporterilor/părinţilor la meciurile de juniori U7-U16

Strigătul căpitanului de la Dinamo: "Dacă nu vin banii suntem distruşi!" Mesaj ferm pentru Cortacero

Dinamo Publicat pe 8 dec 2020
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

//i0.1616.ro/media/581/3142/38229/19643319/1/rps7390.jpg

Ante Puljic a vorbit despre situaţia dezastruoasă de la Dinamo, precizând că a primit din nou asigurări că banii vor intra în scurt timp, însă spune că nu mai are încredere în promisiunile conducerii.

Căptianul roş-albilor spune că nu a luat o decizie încă privind viitorul său, dar că timpul acordat conducerii e pe cale să expire, iar în situaţia sa sunt majoritatea jucătorilor. Puljic spune că ultimele rezultate obţinute de Dinamo ar trebui să pună şi mai multă presiune pe Cortacero & Co.

Eu nu am vorbit cu Cortacero, ci cu avocatul dânsului. Diego Fabbrini a discutat cu el şi i-a dat asigurări că va plăti. Cine mai crede? Dar hai să vedem! Ce să zic?! Din ce ştiu eu, nu e doar o părere a mea, nimeni nu va mai pleca de la echipă înaintea ultimei partide din 2020. După? E greu de spus, dar daca nu se va schimba ceva în atitudinea patronatului clubului, cu siguranţă vor fi jucători care nu se vor mai întoarce.

Am căpătat încredere, rezultatele bune au sosit. Aceste succese ne-au dat o mare încredere. Singura problemă sunt banii ăia. Dacă nu vin, ne vor distruge! Şi nu ştiu ce va urma dupa 1 ianuarie 2021. Nu ştie nimeni de la echipă, nu ştiu câtă încredere mai există. Dacă nimic nu se va schimba, iar promisiunile nu se transforma în realitate, va fi dificil şi pentru mine să mai continui. Rezist, dar chiar nu ştiu cât
", a declarat Ante Puljic, potrivit GSP.ro.

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

Dinamo

Ultimele articole Toate articolele