Ultima oră
Încă un transfer ratat de FCSB. Bochum l-a deturnat din drumul spre Superliga: ”Când e să se aleagă praful!”

Încă un transfer ratat de FCSB. Bochum l-a deturnat din drumul spre Superliga: ”Când e să se aleagă praful!”
Transfer după transfer la Dinamo! Nuno Campos va avea sub comandă un jucător de la Braga Transfer după transfer la Dinamo! Nuno Campos va avea sub comandă un jucător de la Braga
Adi Mutu, pe punctul de a prelua o echipă naţională: ”Şapte jucători în Anglia, cinci în Franţa” Adi Mutu, pe punctul de a prelua o echipă naţională: ”Şapte jucători în Anglia, cinci în Franţa”
Daniel Popa a dezvăluit cu cine negociază după plecarea de la Metaloglobus: "Dacă nu aveam această operaţie, probabil semnam până acum" Daniel Popa a dezvăluit cu cine negociază după plecarea de la Metaloglobus: "Dacă nu aveam această operaţie, probabil semnam până acum"
Julian Nagelsmann ”a răbufnit” după înfrângerea cu Ecuador: ”Încetaţi să vorbiţi prostii” Julian Nagelsmann ”a răbufnit” după înfrângerea cu Ecuador: ”Încetaţi să vorbiţi prostii”
Afacerea verii! Manchester City face al doilea cel mai scump transfer din istoria Premier League

Afacerea verii! Manchester City face al doilea cel mai scump transfer din istoria Premier League

VIDEO | Alibec, nemulţumit de statutul pe care îl are la FCSB. ”Nu-mi place situaţia în care mă aflu”

FCSB Publicat de Daian Cutu pe 2 oct 2025
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

FCSB a pierdut acasă cu elveţienii de la Young Boys Berna, scor 0-2, în etapa a doua a fazei principale din Europa League.

 

 

 

Denis Alibec a început partida ca titular şi a irosit câteva şanse în prima repriză. Atacantul este dezamăgit de numărul puţin de minute pe care îl prinde, ca urmare a rotaţiilor făcute de campioana României.

"N-am ştiut să gestionăm acea fază, am luat un gol stupid. Am avut şi eu câteva şuturi, dar n-am nimerit poarta, n-am şutat foarte bine. Cred că ne-am dăruit în seara asta, am controlat jocul după 0-1 după care a venit aol doilea gol şi ne-au pus beţe în roate.

(n.r. despre faptul că nu prinde suficiente minute) Nu vreau să vorbesc despre asta. Nu-mi place situaţia în care mă aflu. Cred că ar trebui să joc mai mult că altfel n-am cum să-mi recapăt ritmul. Am nevoie de minute şi sper ca pe viitor să joc mai mult.

Azi am jucat meciul de Europa, de asta am venit la stadion ca să câştigăm, dar din păcate n-am reuşit. Aşteptăm meciul cu Craiova, care e extrem de important şi sper să luăm cele trei puncte"
, a spus Alibec, la flash-interviu.

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

FCSB

Ultimele articole Toate articolele