Ultima oră
"King Kazu" şi-a prelungit contractul la 60 de ani şi va începe al 42-lea sezon de fotbal profesionist "King Kazu" şi-a prelungit contractul la 60 de ani şi va începe al 42-lea sezon de fotbal profesionist
Recordul de spectatori la Cupa Mondială a fost doborât chiar înainte de sfârşitul fazei grupelor

Recordul de spectatori la Cupa Mondială a fost doborât chiar înainte de sfârşitul fazei grupelor
Dat afară pe uşa din spate de la FCSB, Daniel Graovac a intrat la negocieri şi poate continua în SuperLiga: "Foarte curând voi lua o decizie" Dat afară pe uşa din spate de la FCSB, Daniel Graovac a intrat la negocieri şi poate continua în SuperLiga: "Foarte curând voi lua o decizie"
LIVE TEXT | Norvegia – Franţa, ASTĂZI, de la 22:00, pe PrimaSport.ro! Duel pentru primul loc în grupa I LIVE TEXT | Norvegia – Franţa, ASTĂZI, de la 22:00, pe PrimaSport.ro! Duel pentru primul loc în grupa I
600 LEI bonus sport la prima depunere. Cum arată bonusul de bun venit la Powerbet 600 LEI bonus sport la prima depunere. Cum arată bonusul de bun venit la Powerbet
Tragerea la sorţi a Superligii are loc azi, de la ora 15:00, în direct pe Prima Sport 2 şi PrimaPlay.ro Tragerea la sorţi a Superligii are loc azi, de la ora 15:00, în direct pe Prima Sport 2 şi PrimaPlay.ro

VIDEO | ”Arbitrul a spus că a crezut că a dat în minge”. Ionuţ Radu acuză golul încasat cu Moldova

Echipa nationala Publicat de Daian Cutu pe 9 oct 2025
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

Reprezentativa României a învins pe teren propriu Republica Moldova, cu 2-1, într-un meci amical.

 

 

 

Portarul Ionuţ Radu acuză fault în atac la golul încasat de la moldoveni. Acesta a dezvăluit că arbitrul i-a spus că a luat o decizie greşită când a validat reuşita adversarilor.

”O victorie importantă pentru noi. Ne dă moral bun pentru meciul cu Austria. (n.r. golul moldovenilor) A fost o minge foarte înaltă cu lob, a dat cu capul în antebraţul meu şi am pierdut mingea din mână. Arbitrul a spus că a crezut că a dat în minge, a greşit şi şi-a cerut scuze.

(n.r. dacă ar accepta să fie rezervă) N-am refuzat niciodată echipa naţională. N-am fost niciodată arogant cu nimeni. Şi dacă am fost îmi cer scuze, dar ştiu că nu-mi stă în fire. Cred că am crescut destul de mult pe plan personal. Am reuşit să ajung la un nivel chiar mai bun şi e bine, sunt fericit”,
a spus portarul celor de la Celta Vigo.

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri