Ultima oră
Paul Iacob a semnat şi continuă în Superliga: ”Sunt fericit!”

Paul Iacob a semnat şi continuă în Superliga: ”Sunt fericit!”
”Aşa bun crezi că e?!”. Cosmescu s-a contrazis în direct cu MM Stoica asupra unui jucător de la FCSB: ”Nu e bun, e foarte bun” | VIDEO EXCLUSIV ”Aşa bun crezi că e?!”. Cosmescu s-a contrazis în direct cu MM Stoica asupra unui jucător de la FCSB: ”Nu e bun, e foarte bun” | VIDEO EXCLUSIV
FCSB a transferat ”bijuteria” Voluntariului. Are 16 ani, iar tatăl lui a jucat pentru AC Milan

FCSB a transferat ”bijuteria” Voluntariului. Are 16 ani, iar tatăl lui a jucat pentru AC Milan
Final de drum pentru Drăguşin în Premier League! Un club gigant din Serie A este decis să îl transfere Final de drum pentru Drăguşin în Premier League! Un club gigant din Serie A este decis să îl transfere
Erling Haaland, despre meciul cu Franţa: ”Nu mă interesează. Probabil ne vor învinge, probabil vor câştiga tot turneul” Erling Haaland, despre meciul cu Franţa: ”Nu mă interesează. Probabil ne vor învinge, probabil vor câştiga tot turneul”
Fostul jucător de la Manchester City a bătut palma cu Leipzig şi va antrena în Bundesliga! Fostul jucător de la Manchester City a bătut palma cu Leipzig şi va antrena în Bundesliga!

VIDEO | Ce l-a supărat pe Leo Grozavu la meciul câştigat cu Slobozia. ”Pumnul în gură!”

FC Botoșani Publicat de Daian Cutu pe 30 nov 2025
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

FC Botoşani s-a impus pe terenul celor de la Unirea Slobozia, cu 1-0, în etapa a 18-a din Superliga. 

 

 

 

Leo Grozavu a fost nemulţumit de anumite decizii ale centralului. Tehnicianul de la Botoşani consideră că jucătorii săi au văzut mult prea uşor cartonaşe galbene.

”Am luat şase cartonaşe, la fiecare fault s-a dat cartonaş. Eu nu pot să zic nimic de pe bancă, nu înţeleg de ce. Am respect. Pumnul în gură, taci din gură, ce să faci. Tac din gură, că aşa e la noi. 

Am făcut o partidă bună, perfectă din punct de vedere defensiv. Asta nu înseamnă că nu e o echipă bună, îmi pare rău pentru Slobozia, dar ăsta e fotbalul. Mă bucur pentru jucătorii mei. 

Au fost foarte multe momente în care parcă cineva avea ceva cu noi. Se ştie că urmează un meci foarte greu pentru noi, avem patru suspendaţi. Mai aveau un pic şi mă suspendau şi pe mine”,
a spus Grozavu.

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

FC Botoșani

Ultimele articole Toate articolele