Ultima oră
Negocieri pentru transferul verii: Nicolae Stanciu, în SuperLigă! Salariu şi bonusuri uriaşe

Negocieri pentru transferul verii: Nicolae Stanciu, în SuperLigă! Salariu şi bonusuri uriaşe
LIVE TEXT | Senegal – Irak, ASTĂZI, ora 22:00, pe PrimaSport.ro! Duel direct pentru a rămâne în cărţile calificării LIVE TEXT | Senegal – Irak, ASTĂZI, ora 22:00, pe PrimaSport.ro! Duel direct pentru a rămâne în cărţile calificării
Decizia preşedintelui Ecuadorului după victoria surprinzătoare din duelul cu Germania: ”Mulţumiri jucătorului şi antrenorului” Decizia preşedintelui Ecuadorului după victoria surprinzătoare din duelul cu Germania: ”Mulţumiri jucătorului şi antrenorului”
Reacţia lui Alex Băluţă privind acuzaţiile aduse la adresa sa: ”Restul e doar zgomot” Reacţia lui Alex Băluţă privind acuzaţiile aduse la adresa sa: ”Restul e doar zgomot”
Anunţul momentului la FCSB: ”Se fac transferuri de milioane. Cine va face egal cu noi va trebui să se felicite”

Anunţul momentului la FCSB: ”Se fac transferuri de milioane. Cine va face egal cu noi va trebui să se felicite”
Încă un transfer ratat de FCSB. Bochum l-a deturnat din drumul spre Superliga: ”Când e să se aleagă praful!”

Încă un transfer ratat de FCSB. Bochum l-a deturnat din drumul spre Superliga: ”Când e să se aleagă praful!”

VIDEO | Dan Nistor, dezamăgit de derby-ul local. ”E normal să fiu supărat”

U Cluj Publicat de Daian Cutu pe 29 sep 2025
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

Universitatea Cluj a remizat pe teren propriu, 2-2, în derby-ul local cu gruparea CFR Cluj, din etapa cu numărul 11 a Superligii.

 

 

 

Dan Nistor a fost foarte dezamăgit de faptul că ”şepcile roşii” nu s-au impus şi a punctat faptul că rivalii locali traversează o perioadă foarte slabă.

"Din punctul meu de vedere e normal să fiu supărat. Pe CFR nu i-am văzut de mult timp în halul acesta. Îmi pare rău pentru ei, dar mai mult pentru noi.

Cred că un factor a fost accidentarea mea şi a lui Alex (n.r. Chipciu).

Dacă eram în formă alta situaţia. Suntem în blocaj, din păcate nu putem trece peste acest blocaj. Sper să urcăm în clasament, aţi văzut ce s-a întâmplat cu Sepsi anul trecut. Suntem atenţi, normal”
, a spus Nistor, după meci.

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

U Cluj

Ultimele articole Toate articolele