Ultima oră
Ultima oră! FCSB a primit răspunsul în cazul lui Denis Drăguş Ultima oră! FCSB a primit răspunsul în cazul lui Denis Drăguş
E gata! Ionuţ Gurău a fost prezentat la o echipă din Superligă

E gata! Ionuţ Gurău a fost prezentat la o echipă din Superligă
Fotbalistul pe care fanii îl aşteptau a fost din nou împrumutat de Dinamo: „Ne bucurăm că am ajuns la un acord” Fotbalistul pe care fanii îl aşteptau a fost din nou împrumutat de Dinamo: „Ne bucurăm că am ajuns la un acord”
Probleme mari la FCSB! ”Sfătuitorul” lui Becali nu şi-a prelungit contractul şi nu pleacă în cantonament cu echipa

Probleme mari la FCSB! ”Sfătuitorul” lui Becali nu şi-a prelungit contractul şi nu pleacă în cantonament cu echipa
Gigi Becali s-a decis între Matei Popa şi Târnovanu! Cine va apăra poarta FCSB-ului în noul sezon Gigi Becali s-a decis între Matei Popa şi Târnovanu! Cine va apăra poarta FCSB-ului în noul sezon
Răzvan Lucescu a retrăit anii la PAOK! Primele cuvinte ale antrenorului român după ce a plecat de la formaţia din Salonic Răzvan Lucescu a retrăit anii la PAOK! Primele cuvinte ale antrenorului român după ce a plecat de la formaţia din Salonic

VIDEO | Eugen Neagoe acutizează criza campioanei. Ce a spus despre disputa cu Tavi Popescu. ”Era şi el supărat”

Petrolul Ploiești Publicat de Daian Cutu pe 22 nov 2025
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

FCSB a remizat pe teren propriu, 1-1, cu Petrolul Ploieşti, în etapa a 17-a din Superligă. 

 

 

 

Eugen Neagoe a fost foarte mulţumit de elevii săi şi a lămurit disputa verbală cu Tavi Popescu.

”Am luat un punct, îmi doream să fim mai inspiraţi să plecăm cu cele trei puncte. Adversar valoros, trebuie să îi respectăm dar nu aşa mult cum am făcut la început. Nu aşa ne-am propus. Am vrut să schimb mai devreme, dar nu vreau să se simtă jucătorii cumva.

Sălceanu este un jucător care a crescut mult în ultima perioadă, e un jucător talentat, nu e întâmplător la naţională de tineret. Are potenţial, poate să crească. A făcut-o foarte bine în seara asta. E îmbucurător că am reuşit să marcăm aici la FCSB, ştiţi ce înseamnă.

(n.r. despre disputa verbală din prima repriză) Tavi Popescu era şi el supărat, a venit după meci, am vorbit. Acolo a zis el ceva, el mi-a răspuns, dar nu a înjurat, dar nu mai are importanţă. E bine când nu pierzi, dar e şi mai bine când câştigi, acumulezi puncte, urci în clasament”,
a spus antrenorul prahovenilor.

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt