Ultima oră
Doku revine la Cupa Mondială după naşterea primului său copil
Doku revine la Cupa Mondială după naşterea primului său copil
”Era jucătorul pe afiş la meciul de deschidere. Cât l-am implorat!”. Caz incredibil în Superligă. Cum a putut să rateze fotbalistul din campionatul nostru Cupa Mondială | VIDEO EXCLUSIV
”Era jucătorul pe afiş la meciul de deschidere. Cât l-am implorat!”. Caz incredibil în Superligă. Cum a putut să rateze fotbalistul din campionatul nostru Cupa Mondială | VIDEO EXCLUSIV
”Lixandru are ofertă din SUA?”. MM Stoica a lămurit în direct situaţia fotbalistului de la FCSB | VIDEO EXCLUSIV ”Lixandru are ofertă din SUA?”. MM Stoica a lămurit în direct situaţia fotbalistului de la FCSB | VIDEO EXCLUSIV
”Nu-mi amintesc golurile pe care le-am marcat”. Messi, reacţie surprinzătoare după ce a scris istorie la CM ”Nu-mi amintesc golurile pe care le-am marcat”. Messi, reacţie surprinzătoare după ce a scris istorie la CM
Panduru şi MM, fără cuvinte după evoluţia lui Messi la CM: ”Să îl urmărească cineva, poate se urcă intr-o navă spaţială. Nu e de pe Pământ” | VIDEO EXCLUSIV Panduru şi MM, fără cuvinte după evoluţia lui Messi la CM: ”Să îl urmărească cineva, poate se urcă intr-o navă spaţială. Nu e de pe Pământ” | VIDEO EXCLUSIV
Lionel Messi este legendar! La aproape 39 de ani distruge recorduri la Cupa Mondială

Lionel Messi este legendar! La aproape 39 de ani distruge recorduri la Cupa Mondială

VIDEO | Victoria în Derby a fost doar începutul. Încă două veşti bune pentru Dinamo: "Aproape am rezolvat!"

Superliga Publicat pe 11 feb 2021
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
//i0.1616.ro/media/581/3142/38109/19969135/1/b2.jpg


Marcator al golului prin care Dinamo a învins FCSB, 1-0, şi s-a calificat în sferturile de finală ale Cupei României, slovacul Adam Nemec e aproape să finalizeze negocierile cu cei de la DDB şi să rămână în Ştefan cel Mare în ciuda problemelor financiare, a anunţat, miercuri seară, Mario Nicolae.
 
Managerul general al "câinilor" a dat veştile bune imediat după succesul în faţa marii rivale: "Suntem în discuţii cu el, aproape am rezolvat. Lucrurile se îndreaptă spre bine şi se vede în atitudinea lui de pe teren. Dacă ar fi fost supărat, e clar că n-ar fi avut evoluţiile acestea bune", a declarat Nicolae, la zona mixtă.

"Luni se vor face plăţile aşa cum am stabilit"

În plus, ziua de luni se anunţă una importantă, în contextul în care fanii vor aduce o nouă tranşă de bani menită să ajute la rezolvarea situaţiei din Ştefan cel Mare. Nici Nicolae Badea, fostul preşedinte din Ştefan cel Mare, nu stă degeaba în această perioadă: "Se încearcă să se spună că jucătorii sunt neplătiţi de multă vreme. Şi la alte cluburi e la fel. Şi la licenţă se lucrează, o s-o luăm. Dar noi sportiv trebuie să arătăm foarte bine în primul rând. Luni se vor face plăţile aşa cum s-au stabilit, din banii de la DDB plus sponsorii pe care-i avem în spate. După victoria cu FCSB, o să fie o emulaţie în jurul echipei, apar sponsori, oameni dornici. Domnul Badea este lângă echipă, are 7-8% din club, este activ cu sponsorizări, cunoaşte în detaliu situaţia clubului", a mai declarat Nicolae.
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

Superliga

Ultimele articole Toate articolele