Ultima oră
Rotaru sparge banca şi îl aduce la Universitatea Craiova pe ”cel mai valoros jucător din campionat” Rotaru sparge banca şi îl aduce la Universitatea Craiova pe ”cel mai valoros jucător din campionat”
Neluţu Varga anunţă schimbări la CFR: "Renunţăm la doi jucători, nu mai fac faţă! Aducem din Uruguay şi Portugalia" | EXCLUSIV Neluţu Varga anunţă schimbări la CFR: "Renunţăm la doi jucători, nu mai fac faţă! Aducem din Uruguay şi Portugalia" | EXCLUSIV
FCSB, tot mai aproape de transferul verii: ”Din informaţiile mele, Drăguş i-a spus DA lui Becali”

FCSB, tot mai aproape de transferul verii: ”Din informaţiile mele, Drăguş i-a spus DA lui Becali”
La doar 28 de ani, un star de la Manchester United ia în calcul să se retragă după finalul Cupei Mondiale! La doar 28 de ani, un star de la Manchester United ia în calcul să se retragă după finalul Cupei Mondiale!
Refuzată de Băluţă, Poli Timişoara forţează transferul unui alt fost fotbalist trecut pe la FCSB Refuzată de Băluţă, Poli Timişoara forţează transferul unui alt fost fotbalist trecut pe la FCSB
Ibrahimovic râde de belgieni după 0-0 cu Iran: ”În prima repriză aproape am adormit, în a doua am dormit” Ibrahimovic râde de belgieni după 0-0 cu Iran: ”În prima repriză aproape am adormit, în a doua am dormit”

VIDEO | Vlad Achim anunţă plin de amărăciune: ”În seara aceasta obiectivul nostru a devenit salvarea de la retrogradare!”

Superliga Publicat pe 21 mar 2021
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

Fotbalistul dinamovist Vlad Achim a declarat, sâmbătă seară, după meciul cu Poli Iaşi, scor 0-1, că echipa sa a arătat „indisciplină în teren” într-o asemenea măsură cum nu a mai întâlnit niciodată.

”În seara aceasta obiectivul nostru a devenit salvarea de la retrogradare. Şi pe acesta ne va fi greu să îl realizăm. O indisciplină în teren cum n-am mai întâlnit niciodată. Am jucat şi la Ceahlăul, ştiam că clubul falimentează, şi nu am văzut aşa ceva. La ora asta indisciplina din teren întrece orice limită. Aşa ceva nu se poate. Noi dacă nu ne revenim nu putem să batem absolut pe nimeni”, a spus Achim, la finalul meciului.

Formaţia Poli Iaşi a învins, sâmbătă seară, pe teren propriu, cu scorul de 1-0, echipa Dinamo, într-un meci din etapa a XXVIII-a a Ligii I.

Golul a fost marcat de Djuranovic, în minutul 62.

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

Superliga

Ultimele articole Toate articolele