Bogdan Lobonţ, luat în colimator! ”Nu are nicio logică” Bogdan Lobonţ, luat în colimator! ”Nu are nicio logică”
Ce urcare în clasamentul WTA pentru Irina Begu! Ce urcare în clasamentul WTA pentru Irina Begu!
Minnesota Timberwolves a eliminat-o pe Denver Nuggets după un comeback senzaţional! Coincidenţă uluitoare Minnesota Timberwolves a eliminat-o pe Denver Nuggets după un comeback senzaţional! Coincidenţă uluitoare
Ce lovitură se pregăteşte în Superligă! Un jucător de la "U" Cluj, dorit de Gigi Becali la FCSB Ce lovitură se pregăteşte în Superligă! Un jucător de la "U" Cluj, dorit de Gigi Becali la FCSB
Camila Giorgi, acuzată şi de furt Camila Giorgi, acuzată şi de furt
VIDEO | Dinamo - Csikszereda, astăzi, de la 20:00, în direct la Prima Sport 1! „Câinii” , favoriţi la prima vedere VIDEO | Dinamo - Csikszereda, astăzi, de la 20:00, în direct la Prima Sport 1! „Câinii” , favoriţi la prima vedere

Joselu va primi ceva special, după ce a adus calificarea lui Real Madrid în finala Ligii Campionilor

Real Madrid Publicat de Daian Cutu pe 9 mai 2024

Real Madrid s-a calificat în finala Ligii Campionilor, trecând în semifinale de Bayern Munchen, scor 4-3 la general.

În tur, scorul a fost 2-2, iar în retur, la Madrid, Real s-a impus cu 2-1 revenind de la 0-1.

Joselu (34 de ani) a intrat pe teren în minutul 81 şi a reuşit să schimbe soarta calificării, cu două goluri în ultimele minute.

Cei de la Marca scriu că experimentatul atacant va primi un cadou uriaş din partea ”galacticilor”, care vor să îl cumpere de la Espanyol, pentru suma de 1.5 milioane de euro.

• Joselu va primi un contract valabil pe un sezon.

"Sunt concentrat pe ceea ce s-a întâmplat astăzi şi pe faptul că peste trei săptămâni este o finală. Vom vedea ce se va întâmpla în viitor. Vreau să fiu sută la sută pentru restul sezonului", a spus Joselu, pentru Mundo Deportivo, după meciul cu Bayern.