Marius Şumudică, dezvăluiri de ultim moment despre transferul lui Denis Drăguş: „A semnat deja” Marius Şumudică, dezvăluiri de ultim moment despre transferul lui Denis Drăguş: „A semnat deja”
Au fost puse în vânzare biletele pentru partidele amicalele cu Bulgaria şi Liechtenstein Au fost puse în vânzare biletele pentru partidele amicalele cu Bulgaria şi Liechtenstein
Agentul lui Neil Lennon a făcut anunţul! Când este aşteptat tehnicianul nord-irlandez să ajungă în Giuleşti Agentul lui Neil Lennon a făcut anunţul! Când este aşteptat tehnicianul nord-irlandez să ajungă în Giuleşti
„Poate ajunge FCSB în faza grupelor Ligii Campionilor?”. Fostul mare jucător al „roş-albaştrilor” a dat un răspuns clar „Poate ajunge FCSB în faza grupelor Ligii Campionilor?”. Fostul mare jucător al „roş-albaştrilor” a dat un răspuns clar
Federaţia palestiniană a cerut suspendarea Israelului. Când va anunţa FIFA o decizie Federaţia palestiniană a cerut suspendarea Israelului. Când va anunţa FIFA o decizie
La 41 de ani, etiopianul Kenenisa Bekele a fost selecţionat pentru maratonul olimpic de la Paris La 41 de ani, etiopianul Kenenisa Bekele a fost selecţionat pentru maratonul olimpic de la Paris

VIDEO ǀ Egal dramatic obţinut de Lazio cu Torino. Ştefan Radu a fost rezervă

Lazio Publicat pe 17 apr 2022

Formaţia Lazio Roma, la care este legitimat Ştefan Radu, a remizat, sâmbătă seară, pe teren propriu, scor 1-1, cu echipa Torino, într-un meci din etapa a 33-a a campionatului Italiei.

Lazio a obţinut un punct datorită golului marcat în minutul 90+2 de Ciro Immobile, după ce Torino a deschis scorul în minutul 56, prin Pellegri.

Ştefan Radu a fost rezervă.

Partidele Napoli – AS Roma şi Atalanta – Verona se vor disputa luni.

În clasament, lider este AC Milan, cu 71 de puncte, urmată în top 3 de Inter – 69 şi Napoli – 66. Lazio este pe 6, cu 56 de puncte, iar Torino pe 11, cu 40 de puncte.