Ultima oră
Afacerea verii! City face al doilea cel mai scump transfer din istoria Premier League

Afacerea verii! City face al doilea cel mai scump transfer din istoria Premier League
Inter îi plăteşte lui Real Madrid o sumă uriaşă pentru ”bijuteria” Argentinei Inter îi plăteşte lui Real Madrid o sumă uriaşă pentru ”bijuteria” Argentinei
Simone Tempestini câştigă pentru al cincilea an consecutiv Raliul Clujului Star Lubricants powered by PMA Invest şi îşi asigură titlul naţional pe asfalt Simone Tempestini câştigă pentru al cincilea an consecutiv Raliul Clujului Star Lubricants powered by PMA Invest şi îşi asigură titlul naţional pe asfalt
Rusia iese la atac după decizia lui Emil Boc în cazul gimnaştilor ruşi care vin la Cluj: ”Asta o va aştepta pe România!” Rusia iese la atac după decizia lui Emil Boc în cazul gimnaştilor ruşi care vin la Cluj: ”Asta o va aştepta pe România!”
FCSB a plecat în cantonamentul din Olanda! Decizia luată de Florin Tănase după ce a refuzat prelungirea contractului FCSB a plecat în cantonamentul din Olanda! Decizia luată de Florin Tănase după ce a refuzat prelungirea contractului
Două transferuri anunţate la FCSB: ”El doreşte să vină!” | VIDEO EXCLUSIV

Două transferuri anunţate la FCSB: ”El doreşte să vină!” | VIDEO EXCLUSIV

A salvat echipa, dar nu e sigur că va continua la Chindia. "Mă bucur în momentul de faţă de această realizare”

Chindia Târgoviște Publicat de Daian Cutu pe 12 aug 2020
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

//i0.1616.ro/media/581/3142/38240/19449460/1/sandoi.jpg

CS Mioveni şi Chindia Târgovişte au terminat la egalitate, scor 1-1, în returul barajului de menţinere/retrogradare în Casa Liga 1. Partida tur s-a terminat cu 2-0 pentru dâmboviţeni, care astfel rămân în primul eşalon.

Emil Săndoi, artizanul menţinerii Chindiei în primul eşalon a declarat imediat după meci că nu ştie dacă va mai rămâne pe banca tehnică din sezonul viitor, dar în curând va avea o discuţie şi cu conducerea dâmboviţenilor.

De asemenea, acesta a lămurit şi situaţia unor jucători.

"Mă bucur în momentul de faţă de această realizare. Sunt convins că în zilele următoare va fi o perioadă foarte grea pentru Chindia. Nu ştiu care e situaţia jucătorilor de aici, dacă au finalizat contractul mulţi dintre ei. Efectiv n-am avut timp să mă ocup de aceste aspecte. Foarte puţine zile mai sunt până la noul sezon. Probabil că în zilele următoare sau chiar mâine vom avea o discuţie cu conducerea clubului şi vom lua o decizie.

L-am pierdut pe Diallo, care era la final de contract şi a semnat cu FC U Craiova. L-am pierdut pe Dangubic, care a plecat în Slovenia. Azi am avut doar vreo doi jucători cu experienţă pe bancă", a mai spus Săndoi

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri