Probleme mari la PSG! Starul a fost operat de ruptură de ligament

VIDEO | CFR Cluj - Rapid, astăzi, de la 21:30, în direct la Prima Sport 1! Giuleştenii caută prima victorie din play-off VIDEO | CFR Cluj - Rapid, astăzi, de la 21:30, în direct la Prima Sport 1! Giuleştenii caută prima victorie din play-off
VIDEO | Petrolul - Oţelul, astăzi, de la 15:30, în direct la Prima Sport 1! Gălăţenii continuă lupta pentru cupele europene VIDEO | Petrolul - Oţelul, astăzi, de la 15:30, în direct la Prima Sport 1! Gălăţenii continuă lupta pentru cupele europene
Max Verstappen, zi perfectă la Miami. Succes în cursa de sprint şi pole position Max Verstappen, zi perfectă la Miami. Succes în cursa de sprint şi pole position
VIDEO | Sassuolo - Inter 1-0. Daniel Boloca a jucat în succesul contra campioanei Italiei VIDEO | Sassuolo - Inter 1-0. Daniel Boloca a jucat în succesul contra campioanei Italiei
Metz – Rennes 2-3. Final de sezon foarte greu pentru Ladislau Boloni Metz – Rennes 2-3. Final de sezon foarte greu pentru Ladislau Boloni

"Am dominat, cred că a fost ofsaid la golul lor". Antrenorul lui Young Boys dă vina pe arbitraj

Champions League Publicat de Daian Cutu pe 3 aug 2021

CFR Cluj a remizat pe teren propriu cu Young Boys Berna, scor 1-1, în prima manşă din turul 3 preliminar al Ligii Campionilor, în direct pe Prima TV şi www.primaplay.ro. Campioana Elveţiei a înscris în minutul 90+3.

Antrenorul elveţienilor, David Wagner a declarat că ardelenii ar fi marcat din offside. Acesta a mai punctat faptul că echipa sa a dominat jocul şi este optimist pentru partida retur.

"Nu am avut nicio problemă astăzi. Cred că a fost ofsaid acolo, la golul lor, asta a fost cea mai mare problemă. În rest am dominat, cred că am meritat acest rezultat. Este 1-1 la pauză, suntem bucuroşi că vom juca returul acasă.

E un rezultat care lasă totul la mâna noastră. Ne-a surprins sistemul cu trei fundaşi centrali folosit de CFR, mereu am văzut că au jucat cu patru fundaşi. La încălzire ne-am dat seama că vor fi trei fundaşi centrali, s-a schimbat puţin jocul, am avut nevoie de 25 de minute ca să ne adaptăm.

Totul este la mâna noastră, vom juca în faţa suporterilor noştri. Vrem să ne calificăm în play-off, rezultatul este bun", a explicat Wagner.