VIDEO | Elias Charalambous a răbufnit după partida cu Oţelul! "Am fost penibili" VIDEO | Elias Charalambous a răbufnit după partida cu Oţelul! "Am fost penibili"
Chiricheş a aflat în direct că Becali l-a criticat: ”Crede că joc la ‘mişto’!” | VIDEO

FCSB, distrusă după ce a pierdut cu Oţelul Galaţi: ”A părut o echipă de retrogradare. Din cale afară de slabi!” | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | Dorinel Munteanu este mulţumit de prestaţia fotbaliştilor gălăţeni. "Mă încântă jocul echipei mele" VIDEO | Dorinel Munteanu este mulţumit de prestaţia fotbaliştilor gălăţeni. "Mă încântă jocul echipei mele"
Becali a intrat în direct şi l-a distrus pe jucătorul aşteptat cu braţele deschise: ”Te nenoroceşte!”

Team Romania a defilat la Jocurile Olimpice de la Paris. Soţii canotori Ionela şi Marius Cozmiuc au fost purtătorii de drapel Team Romania a defilat la Jocurile Olimpice de la Paris. Soţii canotori Ionela şi Marius Cozmiuc au fost purtătorii de drapel

”Am ratat mult şi de asta sunt puţin supărat. Ciobotariu voia mai mult de la meciul cu UTA

FC Voluntari Publicat de Daian Cutu pe 8 apr 2023

FC Voluntari a încheiat la egalitate pe teren propriu, scor 1-1, cu formaţia UTA Arad, în etapa a treia din play-out.

Ubbink a deschis scorul în minutul 9, cînd mingea respinsă de un apărător al ilfovenilor s-a lovit de el şi a intrat în poartă. În minutul 21 au egalat gazdele, prin Marcelo Lopes, care a înscris cu o lovitură de cap.

A urmat un gol înscris de Adam Nemec, în minutul 28, Dar după opt minute de discuţii şi consultări cu sistemul VAR, arbitrul Marcel Bîrsan a anulat golul pentru offside la Aliji şi meciul s-a încheiat la egalitate, scor 1-1.

Liviu Ciobotariu a declarat că este puţin dezamăgit de rezultat, deoarece elevii săi au ratat nepermis de mult.

”Echipa chiar a jucat numai că am ratat mult şi de asta sunt puţin supărat. Ne-au închis bine, nu prea am avut spaţii. Am încercat să venim cu centrări, asta a fost strategia noastră. Rezultatul nu mă mulţumeşte.

Mergem înainte, lupta este strânsă. E un play-out foarte echilibrat, nu vor fi meciuri spectaculoase, cu 4-5 goluri, fiindcă toată lumea caută punctele”
, a spus Ciobotariu, la finele partidei.