Ultima oră
”E imposibil să nu încerce”. Cristi Săpunaru, optimist cu privire la noul sezon al celor de la Rapid ”E imposibil să nu încerce”. Cristi Săpunaru, optimist cu privire la noul sezon al celor de la Rapid
Incredibil, dar adevărat! Unul dintre cei mai mari fani CFR Cluj este născut în Columbia Incredibil, dar adevărat! Unul dintre cei mai mari fani CFR Cluj este născut în Columbia
Radu Benea şi Nicolas Benea, la startul Trofeului Mihai Leu de la Hunedoara Radu Benea şi Nicolas Benea, la startul Trofeului Mihai Leu de la Hunedoara
Meciul demonstrativ dintre Floyd Mayweather şi grecul Zambiadis a fost anulat. Care este motivul

Meciul demonstrativ dintre Floyd Mayweather şi grecul Zambiadis a fost anulat. Care este motivul
Jucătorul care s-a înţeles cu Tottenham! Cine va fi noul coleg al lui Radu Drăguşin Jucătorul care s-a înţeles cu Tottenham! Cine va fi noul coleg al lui Radu Drăguşin
Cele patru românce de pe tabloul principal de la Wimbledon şi-au aflat adversarele
Cele patru românce de pe tabloul principal de la Wimbledon şi-au aflat adversarele

Anunţul surprinzător al lui Pep Guardiola după ce echipa lui a fost ţinută în şah de Inter: ”Am jucat mult mai bine decât în finala din 2023!”

Champions League Publicat pe 19 sep 2024
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

//i0.1616.ro/media/581/3142/38107/21737724/1/mancitycom-1.jpg

Manchester City a remizat, miercuri, pe teren propriu, scor 0-0, cu echipa Inter, într-un meci din prima etapă a tabloului principal a Ligii Campionilor.

Meciul nu a avut multe fază de poartă, iar Manchester City a întâlnit un adversar de calibru. 

După meci, antrenorul spaniol a oferit mai multe declaraţii. 

Am întâlnit o echipă de top, campioana Italiei. Inter este o echipă grozavă, au jucători puternici chiar din linia de fund, ca Sommer sau Bastoni. Sunt satisfăcut cu jocul nostru. Sunt specialişti pe faza defensivă, nu te poţi aştepta să îţi creezi prea multe ocazii de gol, dar noi le-am avut. Am jucat mult mai bine decât în finala din 2023. Ne-ar fi plăcut să câştigăm, dar este în regulă”, a spus Pep Guardiola la conferinţa de presă.

 ”Este o nouă versiune a lui Pep, înainte mă criticaţi că nu făceam prea multe schimbări. Azi aveam nevoie de un jucător pe o poziţie diferită”.

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri