VIDEO | Cagliari - Juventus 2-2. ”Bătrâna Doamnă” salvează remiza pe final graţie unui autogol VIDEO | Cagliari - Juventus 2-2. ”Bătrâna Doamnă” salvează remiza pe final graţie unui autogol
Eintracht Frankfurt a învins Augsburg, revenind din minutul 55 de la 0-1 Eintracht Frankfurt a învins Augsburg, revenind din minutul 55 de la 0-1
FR Gimnastică anunţă modificări în componenţa echipelor pentru Campionatele Europene, ca urmare a retragerii fraţilor Burtanete şi a incidentului de la Reşiţa FR Gimnastică anunţă modificări în componenţa echipelor pentru Campionatele Europene, ca urmare a retragerii fraţilor Burtanete şi a incidentului de la Reşiţa
VIDEO | Cristi Manea a cerut antrenor la CFR şi şi-a anunţat plecarea. ”Eu îmi fac treaba până la final” VIDEO | Cristi Manea a cerut antrenor la CFR şi şi-a anunţat plecarea. ”Eu îmi fac treaba până la final”
Dan Petrescu, cerut de urgenţă în Gruia! "Ar fi momentul să vină" | VIDEO EXCLUSIV Dan Petrescu, cerut de urgenţă în Gruia! "Ar fi momentul să vină" | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | Victoria la scor cu CFR Cluj l-a făcut pe Gică Hagi să jubileze. ”Un meci perfect. Tot ce am pregătit s-a întâmplat” VIDEO | Victoria la scor cu CFR Cluj l-a făcut pe Gică Hagi să jubileze. ”Un meci perfect. Tot ce am pregătit s-a întâmplat”

Au fost aleşi arbitrii meciurilor Universitatea Craiova – CS Mioveni şi CFR Cluj – FC Voluntari

CFR Cluj Publicat pe 29 oct 2021

Arbitrii şi observatorii partidelor care se vor disputa, sâmbătă, în etapa a XIV-a a Ligii 1, sunt următorii:

Universitatea Craiova – CS Mioveni, ora 19:00, la Look Sport şi la Prima TV

• Arbitri: Ionuţ Coza – Marius Badea, Cosmin Vatamanu – Sorin Costreie
  • Observator: Dan Victor Berbecaru

CFR Cluj – FC Voluntari, ora 21:30, la Look Sport+

• Arbitri: Cătălin Popa – Ciprian Florin Danşa, Romică Bîrdeş – Robert Avram
  • Observator: Ioan Onicaş