Ultima oră
Zverev după ce a câştigat French Open. ”Am trăit cele mai frumoase momente din viaţa mea pe acest teren. Dar şi cel mai greu moment din viaţa mea” Zverev după ce a câştigat French Open. ”Am trăit cele mai frumoase momente din viaţa mea pe acest teren. Dar şi cel mai greu moment din viaţa mea”
Ziua nunţilor în fotbalul românesc! Trei internaţionali au spus DA Ziua nunţilor în fotbalul românesc! Trei internaţionali au spus DA
Gestul emoţionant făcut de Christian Eriksen la spital, la scurt timp după ce a trecut printr-o nouă cumpănă. ”M-a rugat să transmit” Gestul emoţionant făcut de Christian Eriksen la spital, la scurt timp după ce a trecut printr-o nouă cumpănă. ”M-a rugat să transmit”
Fostul internaţional de tineret Mihai Velisar a semnat cu un club cu pretenţii din Liga 2 Fostul internaţional de tineret Mihai Velisar a semnat cu un club cu pretenţii din Liga 2
Brian Riemer, selecţionerul Danemarcei, despre momentele delicate prin care trece din nou Christian Eriksen Brian Riemer, selecţionerul Danemarcei, despre momentele delicate prin care trece din nou Christian Eriksen
Ede Molnar a câştigat medalia de bronz pentru România la Campionatul European de MTB Eliminator Ede Molnar a câştigat medalia de bronz pentru România la Campionatul European de MTB Eliminator

”Au plecat la vestiar ca şi cum nu s-ar fi întâmplat nimic”. George Galamaz, nemilos cu cei de la Voluntari | VIDEO EXCLUSIV

Emisiuni Publicat de Daian Cutu pe 13 mai 2024
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

//i0.1616.ro/media/581/3142/38225/21590315/2/george-galamaz.png

FC Voluntari a retrogradat după aproape un deceniu! Eşecul cu Universitatea Cluj a fost decisiv formaţiei ce era salvată înainte de ultima etapă.

Universitatea Cluj a marcat la Voluntari dintr-un penalty transformat de Dan Nistor, în minutul 18.

Fostul manager al celor de la Voluntari, George Galamaz (43 de ani) a criticat dur la Fotbal Show atitudinea fotbaliştilor ilfoveni, cu două excepţii: slovacul Adam Nemec şi moldoveanul Igor Armaş.

 

”Aveau două rezultate din trei. Cei de la Craiova deja cu un picior în groapă, dar cei de la Voluntari chiar nu pot să îmi explic.

Din punctul meu de vedere jucătorii sunt cei mai vinovaţi. Să nu uităm că au fost trei rânduri de antrenori. Am lucrat acolo, chiar îmi pare rău, dar nu e normal.

Jucătorii erau foarte bine plătiţi, iar salariaţii erau lăsaţi în urmă să aibă jucătorii. Ce e cel mai trist e că singurii jucători care plângeau pe teren erau Nemec, un jucător de bani mulţi şi Armaş, iarăşi un fotbalist realizat.

Ceilalţi au plecat la vestiar ca şi cum nu s-ar fi întâmplat nimic”
, a spus fostul fotbalist la Prima Sport.

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

Emisiuni

Ultimele articole Toate articolele