Ultima oră
Probleme pentru Daniel Pancu! Unul dintre jucătorii de bază ai echipei s-a operat şi va absenta două luni Probleme pentru Daniel Pancu! Unul dintre jucătorii de bază ai echipei s-a operat şi va absenta două luni
Fără transferuri notabile, Dinamo e gata să renunţe la unul dintre golgheterii ei

Fără transferuri notabile, Dinamo e gata să renunţe la unul dintre golgheterii ei
Cel mai bine plătit jucător din România pleacă din Superliga

Cel mai bine plătit jucător din România pleacă din Superliga
Neaşteptat! Titularul lui Real Madrid se retrage după Cupa Mondială: ”Trebuie să mă gândesc şi la corpul meu!”

Neaşteptat! Titularul lui Real Madrid se retrage după Cupa Mondială: ”Trebuie să mă gândesc şi la corpul meu!”
Handbal feminin | România, victorie la scor contra Canadei în primul meci de la Campionatul Mondial U20 din China

Handbal feminin | România, victorie la scor contra Canadei în primul meci de la Campionatul Mondial U20 din China
Jose Mourinho a dezvăluit motivul pentru care s-a întors la Real Madrid: ”Ce m-a făcut să revin?” Jose Mourinho a dezvăluit motivul pentru care s-a întors la Real Madrid: ”Ce m-a făcut să revin?”

Barcelona va juca fără spectatori un meci din Champions League! Motivul

Barcelona Publicat de Tudor Moisa pe 27 sep 2024
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

Barcelona va disputa un meci fără spectatori. Formaţia catalană a fost sancţionată de UEFA după ce au avut loc două incidente în ultimele cinci luni. Pedeapsa va fi aplicată la următorul duel pe care Barcelona îl va disputa în depalsare.

 

 

//i0.1616.ro/media/581/3142/38287/21747178/1/profimedia-0909859512.jpg

Barcelona a început cu stângul faza principală din Champions League. Monaco i-a învins pe catalani, scor 2-1, în prima etapă.

Pe lângă înfrângerea suferită împotriva formaţiei din Ligue 1, Barcelona a mai primit o lovitură. Fanii vicecampioanei Spaniei nu vor putea face deplasarea la Belgrad pentru meciul cu Steaua Roşie, din cauza a două incidente petrecute în ultimele cinci luni.

La partida dintre Barcelona şi PSG, din stagiunea precedentă, fanii catalani au avut un comportament rasist. Suporterii Barcelonei au recidivat la meciul cu Monaco şi au afişat un banner nazist. Din cauza acestor două incidente, fanii formaţiei spaniole nu vor avea acces la duelul dintre Steaua Roşie Belgrad şi Barcelona, care se va disputa pe 6 noiembrie.

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

Barcelona

Ultimele articole Toate articolele