Ultima oră
Decizia preşedintelui Ecuadorului după victoria surprinzătoare din duelul cu Germania: ”Mulţumiri jucătorului şi antrenorului” Decizia preşedintelui Ecuadorului după victoria surprinzătoare din duelul cu Germania: ”Mulţumiri jucătorului şi antrenorului”
Reacţia lui Alex Băluţă privind acuzaţiile aduse la adresa sa: ”Restul e doar zgomot” Reacţia lui Alex Băluţă privind acuzaţiile aduse la adresa sa: ”Restul e doar zgomot”
Anunţul momentului la FCSB: ”Se fac transferuri de milioane. Cine va face egal cu noi va trebui să se felicite”

Anunţul momentului la FCSB: ”Se fac transferuri de milioane. Cine va face egal cu noi va trebui să se felicite”
Încă un transfer ratat de FCSB. Bochum l-a deturnat din drumul spre Superliga: ”Când e să se aleagă praful!”

Încă un transfer ratat de FCSB. Bochum l-a deturnat din drumul spre Superliga: ”Când e să se aleagă praful!”
Transfer după transfer la Dinamo! Nuno Campos va avea sub comandă un jucător de la Braga Transfer după transfer la Dinamo! Nuno Campos va avea sub comandă un jucător de la Braga
Adi Mutu, pe punctul de a prelua o echipă naţională: ”Şapte jucători în Anglia, cinci în Franţa” Adi Mutu, pe punctul de a prelua o echipă naţională: ”Şapte jucători în Anglia, cinci în Franţa”

Borussia Dortmund, mesaj după finala de LC pierdută. ”Fotbalul nu este un basm şi nu există întotdeauna finaluri fericite”

Champions League Publicat de Daian Cutu pe 2 iun 2024
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

//i0.1616.ro/media/581/3142/38107/21614215/1/dor.jpg

Borussia Dortmund a postat, după finala Ligii Campionilor, pierdută în faţa echipei Real Madrid, un mesaj prin care le mulţumeşte suporterilor pentru susţinere, adăugând şi că în fotbal nu există întotdeauna finaluri fericite.

“Fotbalul nu este un basm şi nu există întotdeauna finaluri fericite.

Povestea noastră continuă şi nu am putea-o face fără sprijinul vostru.

Vă mulţumim”
, a notat Borussia Dortmund în social media.

Formaţia Real Madrid a învins, sâmbătă seară, pe stadionul Wembley din Londra, cu scorul de 2-0, echipa Borussia Dortmund, în finala Ligii Campionilor, şi a câştigat pentru a 15-a oară principalul trofeu continental intercluburi.

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri