Antonio Cassano îi cere lui Cristiano Ronaldo să se retragă: ”Lasă-te! Asta a fost!” Antonio Cassano îi cere lui Cristiano Ronaldo să se retragă: ”Lasă-te! Asta a fost!”
Carlos Alcaraz, numărul 1 ATP, revine în competiţie la turneul ATP din Kazahstan
BREAKING NEWS ǀ Nicolae Badea îşi ia mâinile de pe Dinamo: ”Da, e adevărat, mă retrag!” BREAKING NEWS ǀ Nicolae Badea îşi ia mâinile de pe Dinamo: ”Da, e adevărat, mă retrag!”
VIDEO | Cupa României continuă: Dinamo întâlneşte Viitorul Pandurii, de la 21:30, LIVE pe Prima Sport 1. Programul complet VIDEO | Cupa României continuă: Dinamo întâlneşte Viitorul Pandurii, de la 21:30, LIVE pe Prima Sport 1. Programul complet
Marius Avram taxează suspendarea primită de Cristi Săpunaru: ”Liber la flegme, liber la scandal, liber la bătăi” Marius Avram taxează suspendarea primită de Cristi Săpunaru: ”Liber la flegme, liber la scandal, liber la bătăi”
Thierry Henry, dezamăgit de durata de aşteptare impusă de sistemul VAR: ”Omoară fotbalul!”

CE de nataţie: Alexandra Dobrin, locul 14 în proba de 400 m mixt individual

Sporturi Publicat de Ovidiu Neacşu pe 13 aug 2022

Alexandra Dobrin s-a clasat pe locul 14 în proba de 400 m mixt individual, în ziua a treia de concurs la Campionatul European de nataţie pentru seniori de la Roma.

În serii, Alexandra a terminat cursa cu timpul de 4:51.17, unul care, din păcate, nu îi permite să evolueze în finala de diseară.

Sâmbătă seară, de la ora 19:22, David Popovici va evolua în finală la 100 metri liber.