PSV Eindhoven a cucerit al 25-lea titlu din istorie după un sezon impecabil PSV Eindhoven a cucerit al 25-lea titlu din istorie după un sezon impecabil
Întorsătură de situaţie! Adevăratul motiv al întâlnirii dintre Dan Şucu şi Marius Şumudică Întorsătură de situaţie! Adevăratul motiv al întâlnirii dintre Dan Şucu şi Marius Şumudică
VIDEO | Petrolul - Oţelul 1-1, în direct la Prima Sport 1! Gălăţenii au egalat în finalul primei părţi VIDEO | Petrolul - Oţelul 1-1, în direct la Prima Sport 1! Gălăţenii au egalat în finalul primei părţi
Guerreiro nu va evolua în semifinala retur a Ligii Campionilor cu Real Madrid Guerreiro nu va evolua în semifinala retur a Ligii Campionilor cu Real Madrid
Victor Piţurcă i-a distrus pe cei de la CSA Steaua: ”Bine că a rămas în Liga 2!”

Formaţia cu pretenţii din Superliga ce abordează finalul de sezon cu lotul decimat. ”Avem foarte mulţi jucători accidentaţi” Formaţia cu pretenţii din Superliga ce abordează finalul de sezon cu lotul decimat. ”Avem foarte mulţi jucători accidentaţi”

Cine ar fi câştigătorul Balonului de Aur 2021! Clasamentul final a fost „strecurat” pe internet. Dezastru pentru Ronaldo

Staruri din fotbal Publicat de Răzvan Cîrceag pe 27 oct 2021

Publicaţia France Football va anunţa oficial câştigătorul Balonului de Aur 2021 pe 20 noiembrie. Doar că, pe internet s-a strecurat o imagine în care apare ilustrat clasamentul din acest an.

Potrivit datelor care apar într-o imagine de pe Twitter, dacă se vor dovedi a fi reale, Robert Lewandowski este cel care va primi prestigiosul trofeu în acest an. Acesta fiind şi primul din carieră.

Pe locul secund se află Leo Messi, iar unul dintre cei văzuţi ca un mare favorit în acest an, Karim Benzema, s-a clasat pe 3.

Superstarul Premier League, Mohamed Salah, este pe locul. Marea surpriză, în sens negativ, este Cristiano Ronaldo care s-a clasat doar pe 9.

Postarea a devenit virală şi a fost preluată de numeroase publicaţii internaţionale.