Victorie uriaşă pentru Răzvan Lucescu în Grecia! PAOK Salonic mai speră la titlu Victorie uriaşă pentru Răzvan Lucescu în Grecia! PAOK Salonic mai speră la titlu
Corona Braşov a câştigat al treilea meci al finalei Diviziei A la volei Corona Braşov a câştigat al treilea meci al finalei Diviziei A la volei
”O să lupt până la sfârşit, până la ultima picătură de sânge, jur în faţa suporterilor”. Tony nu redresează situaţia la Iaşi ”O să lupt până la sfârşit, până la ultima picătură de sânge, jur în faţa suporterilor”. Tony nu redresează situaţia la Iaşi
VIDEO | CFR Cluj - Sepsi 1-1, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Covăsnenii au doi jucători eliminaţi încă din prima repriză VIDEO | CFR Cluj - Sepsi 1-1, în direct pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro. Covăsnenii au doi jucători eliminaţi încă din prima repriză
Alibec, Drăguş şi Sorescu au înscris în Qatar, respectiv în Turcia, dar echipele lor au pierdut Alibec, Drăguş şi Sorescu au înscris în Qatar, respectiv în Turcia, dar echipele lor au pierdut
Andrei Raţiu, integralist în eşecul clar al celor de la Rayo Vallecano cu Villarreal Andrei Raţiu, integralist în eşecul clar al celor de la Rayo Vallecano cu Villarreal

Croitoru trece la ironii: "Minunaţi! Cei mai frumoşi, cei mai deştepţi din ţara asta"

Superliga Publicat pe 7 mai 2021

La fel ca Valeriu Iftime, Marius Croitoru a ales să pună înfrângerea cu FCSB (1-3) pe seama arbitrului Adrian Cojocaru.

Antrenorul celor de la FC Botoşani recunoaşte că echipa sa a avut un start penibil de meci, dar pune tunurile pe două dintre deciziile luate de central, penalty-ul acordat FCSB-ului la duelul Olaru-Chindriş şi cel neacordat moldovenilor: "Un început foarte prost de meci pentru noi...15-20 de minute, după care arbitrul s-a ridicat la nivelul primelor noastre 15 minute! Păi, cum, am penalty pe care nu-l dă şi penalty al lor care nu este, îl dă!

Mai mult de atât ce poţi să zici? Bravo lor, sunt nişte arbitri minunaţi, cei mai deştepţi, cei mai frumoşi, cei mai tari din ţara asta!", a declarat Croitoru, în cadrul conferinţei de presă pe care a susţinut-o înaintea meciului cu Craiova.