Un superstar de la Bayern Munchen i-a cerut lui Claudiu Keşeru să facă schimb de tricouri | VIDEO EXCLUSIV Un superstar de la Bayern Munchen i-a cerut lui Claudiu Keşeru să facă schimb de tricouri | VIDEO EXCLUSIV
Teodora Albon şi Roxana Ivanov vor oficia la turneul final Women’s EURO U17 Teodora Albon şi Roxana Ivanov vor oficia la turneul final Women’s EURO U17
Costin Lazăr revine pe banca tehnică. Destinaţie surprinzătoare pentru fostul rapidist Costin Lazăr revine pe banca tehnică. Destinaţie surprinzătoare pentru fostul rapidist
Abadallah, suspendare uriaşă după intrarea extrem de dură la Romario Benzar Abadallah, suspendare uriaşă după intrarea extrem de dură la Romario Benzar
TAS a suspendat sancţiunea lui Gabigol, care poate astfel să joace din nou TAS a suspendat sancţiunea lui Gabigol, care poate astfel să joace din nou
VIDEO | Bayern - Real Madrid,2-1, în direct la Prima Sport 1! Bavarezii întorc rezultatul în doar 4 minute VIDEO | Bayern - Real Madrid,2-1, în direct la Prima Sport 1! Bavarezii întorc rezultatul în doar 4 minute

David Popovici a câştigat titlul naţional la 50 de metri liber

Sporturi Publicat de Daian Cutu pe 17 apr 2024

David Popovici a câştigat miercuri, la Otopeni, titlul naţional al României pe anul 2024, în proba de 50 de metri liber masculin.

David Popovici a înotat pe culoarul 4 şi a câştigat finala de la 50 de metri liber masculin cu 22.27.

Pe locul secund s-a clasat George Raţiu, cu 22.43, iar pe trei a venit Patrick Dinu, cu 22.76.