VIDEO EXCLUSIV | George Puşcaş, tot mai criticat după atitudinea de la meciul cu Bosnia: ”Băi, copile, te bucuri că ai dat două goluri cu echipa a doua a lor”

Adrian Mititelu recunoaşte că ”a preluat modelul Gigi Becali”:”Toţi patronii... Credeţi că eu nu mă bag peste antrenori?” Adrian Mititelu recunoaşte că ”a preluat modelul Gigi Becali”:”Toţi patronii... Credeţi că eu nu mă bag peste antrenori?”
Michelle Kwan, medaliată olimpică la patinaj artistic, a fost numită ambasadorul SUA în Belize Michelle Kwan, medaliată olimpică la patinaj artistic, a fost numită ambasadorul SUA în Belize
Bayern - Leverkusen, vineri, de la 21.30, în direct pe Prima Sport 2 şi PrimaPlay.ro. Bavarezii nu au mai câştigat de 4 meciuri în Bundesliga Bayern - Leverkusen, vineri, de la 21.30, în direct pe Prima Sport 2 şi PrimaPlay.ro. Bavarezii nu au mai câştigat de 4 meciuri în Bundesliga
VIDEO | U. Craiova – FC Voluntari, de la ora 21:00, LIVE pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro! Oltenii vor a doua victorie la rând în SuperLigă VIDEO | U. Craiova – FC Voluntari, de la ora 21:00, LIVE pe Prima Sport 1 şi PrimaPlay.ro! Oltenii vor a doua victorie la rând în SuperLigă
Pauza s-a terminat! Formula 1 revine pe Prima Sport cu Marele Premiu de la Singapore Pauza s-a terminat! Formula 1 revine pe Prima Sport cu Marele Premiu de la Singapore

Draguşin, titular în victoria contra celor de la Genoa cu Modena, în Serie B

Stranieri Publicat de Daian Cutu pe 17 sep 2022

Genoa a învins sâmbătă, pe teren propriu, formaţia Modena, cu scorul de 1-0, într-un meci din etapa a 6-a din Serie B. Jucătorul român Radu Drăguşin a fost integralist.

Radu Drăguşin a primit un cartonaş galben în minutul 76. Golul victoriei genoveze a fost înscris de Filip Jagiello, în minutul 44. Atacantul român George Puşcaş a fost rezervă neutilizată la Genoa.

Genoa se află pe locul 5 în Serie B, cu 11 puncte.