VIDEO | Girona - Barcelona 4-2. Revelaţia din La Liga urcă pe 2 şi o face pe Real Madrid campioană VIDEO | Girona - Barcelona 4-2. Revelaţia din La Liga urcă pe 2 şi o face pe Real Madrid campioană
Monza – Lazio 2-2. Gazdele au egalat în minutul 90+2 Monza – Lazio 2-2. Gazdele au egalat în minutul 90+2
Claudiu Keşeru ştie ce îi lipseşte lui Dinamo: „E uşor atipic” | VIDEO EXCLUSIV Claudiu Keşeru ştie ce îi lipseşte lui Dinamo: „E uşor atipic” | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | ”U” Cluj - Dinamo 2-2, în direct la Prima Sport 1! Oancea profită de gafa lui Golubovic VIDEO | ”U” Cluj - Dinamo 2-2, în direct la Prima Sport 1! Oancea profită de gafa lui Golubovic
A doua medalie pentru Sabrina Maneca Voinea la europenele de gimnastică: argint în proba de sol! A doua medalie pentru Sabrina Maneca Voinea la europenele de gimnastică: argint în proba de sol!
Unii jucători de la Dinamo nu mai vor să joace? "Vorbeam cu cineva din staff" | VIDEO EXCLUSIV Unii jucători de la Dinamo nu mai vor să joace? "Vorbeam cu cineva din staff" | VIDEO EXCLUSIV

Drita - Linfield Belfast, finala rundei preliminare a Ligii Campionilor

Champions League Publicat pe 9 aug 2020

Formaţiile Linfield Belfast şi Drita s-au calificat, sâmbătă, în finala rundei preliminare a Ligii Campionilor, meci pe care îl vor juca în data de 11 august, la Nyon.

Linfield (Irlanda de Nord) a învins în semifinale echipa din San Marino Tre Fiori, scor 2-0, iar Drita (Kosovo) s-a impus cu scorul de 2-1 în faţa formaţiei Inter Club d’Escaldes (Andorra).

Câştigătoarea rundei preliminare va juca în primul tur preliminar al LC, în care va evolua şi CFR Cluj