Ultima oră
Şeful lui Dinamo a făcut anunţul despre noile veniri de la Dinamo: ”Nu am plătit în totalitate transferurile făcute!” | VIDEO EXCLUSIV

Şeful lui Dinamo a făcut anunţul despre noile veniri de la Dinamo: ”Nu am plătit în totalitate transferurile făcute!” | VIDEO EXCLUSIV
A fost anunţat jucătorul de 150 de milioane al lui Jose Mourinho

A fost anunţat jucătorul de 150 de milioane al lui Jose Mourinho
Plecare de ultim moment de la FC Hermannstadt

Plecare de ultim moment de la FC Hermannstadt
Jucătorii Iranului vor călători în Statele Unite cu o zi înainte de primul său meci Jucătorii Iranului vor călători în Statele Unite cu o zi înainte de primul său meci
Becali, tun financiar!  ”2,3 milioane”

Becali, tun financiar!  ”2,3 milioane”
Dinamo, în alertă! Interes din străinătate pentru Musi şi Cîrjan. Anunţul lui Andrei Nicolescu despre plecările vedetelor Dinamo, în alertă! Interes din străinătate pentru Musi şi Cîrjan. Anunţul lui Andrei Nicolescu despre plecările vedetelor

Elias Charalambous a bifat primul succes contra celor de la Rapid. ”Dorinţa pentru câştigarea titlului ne-a făcut să reuşim”

FCSB Publicat de Daian Cutu pe 27 apr 2025
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

FCSB s-a impus în deplasare, 2-1, contra celor de la Rapid Bucureşti, în etapa a şasea din play-off-ul Superligii.

 

 

//i0.1616.ro/media/581/3142/38227/22014364/1/rapid-bucuresti-fcsb-play-off-superliga-superbet-27-04-2025-4.jpg

 

Pentru Elias Charalambous este primul succes în duelurile cu Rapid. Cipriotul a fost dezamăgit de cum au arătat elevii săi în partea secundă.

”Am avut o primă repriză în care totul a mers perfect pentru noi. Apoi, când primeşti un gol atât de rapid, încep să apară probleme.

Nu am mai jucat aşa bine ca în prima parte, dar am reuşit să apărăm toate cele 3 puncte. Bineînţeles că nu era în planul nostru să cădem aşa în partea secundă.

Dorinţa pentru câştigarea titlului ne-a făcut să reuşim să nu pierdem acest joc. Istoria şi statistica sunt doar pentru hârtie. Cel mai important este că am câştigat. Mai avem 4 meciuri şi depindem doar de noi. Încă este un drum lung. Prestaţia arbitrilor a fost de top. Nu este uşor să arbitrezi în Giuleşti. Le mulţumesc fanilor noştri că ne-au susţinut şi îi aşteptăm în continuare la stadion”
, a declarat Charalambous.

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

FCSB

Ultimele articole Toate articolele