FRF a anunţat echipele care au primit licenţa pentru cupele europene! Ce se întâmplă cu Corvinul Hunedoara FRF a anunţat echipele care au primit licenţa pentru cupele europene! Ce se întâmplă cu Corvinul Hunedoara
Irina Bara a fost învinsă în sferturi la turneul de la Oeiras Irina Bara a fost învinsă în sferturi la turneul de la Oeiras
Canotaj | Patru echipaje tricolore s-au calificat vineri în finalele pentru medalii. În total, sunt zece bărci ale României în finalele A

Apariţie specială la Paris! România va avea reprezentare în concursul de iahting Apariţie specială la Paris! România va avea reprezentare în concursul de iahting
5 vinuri româneşti pentru Paşte de la 4 experţi Unvinpezi.ro 5 vinuri româneşti pentru Paşte de la 4 experţi Unvinpezi.ro
Formula 1 | Hülkenberg va părăsi Haas şi va deveni primul recrut al Audi

Emanuel Gyenes, locul 37 în prima etapă a Raliului Dakar

Auto-Moto Publicat de Daian Cutu pe 1 ian 2023

Pilotul Emanuel Gyenes (Autonet Motorcycle Team) a ocupat locul 37 în prima etapă a Raliului Dakar, disputată pe o distanţă de 602,5 kilometri.

Gyenes a încheiat parcursul în patru ore, 49 de minute şi 23 de secunde.

Etapa a fost câştigată de americanul Ricky Brabec (Honda), urmat de argentinianul Kevin Benavides (KTM) şi americanul Mason Klein (KTM).