VIDEO | Tottenham - Manchester City 0-2! Victorie importantă pentru trupa lui Guardiola! Drăguşin a fost integralist şi a avut o prestaţie solidă VIDEO | Tottenham - Manchester City 0-2! Victorie importantă pentru trupa lui Guardiola! Drăguşin a fost integralist şi a avut o prestaţie solidă
Antrenorul Marcelo Gallardo va pleca de la Al-Ittihad Antrenorul Marcelo Gallardo va pleca de la Al-Ittihad
VIDEO | Zidul Drăguşin! Românul a intervenit fabulos cu capul la şutul trimis de Bernardo Silva VIDEO | Zidul Drăguşin! Românul a intervenit fabulos cu capul la şutul trimis de Bernardo Silva
VIDEO | A încercat să intre în istorie! Ianis Hagi a vrut să îi dea gol lui Real Madrid de la mijlocul terenului VIDEO | A încercat să intre în istorie! Ianis Hagi a vrut să îi dea gol lui Real Madrid de la mijlocul terenului
VIDEO | UBT Cluj - CSM Oradea 74-69. Campioana în exerciţiu mai face un pas spre un nou titlu VIDEO | UBT Cluj - CSM Oradea 74-69. Campioana în exerciţiu mai face un pas spre un nou titlu
LIVE VIDEO | Real Madrid - Alaves, 4-0, în direct la Prima Sport 2! Ianis Hagi părăseşte terenul după 70 de minute LIVE VIDEO | Real Madrid - Alaves, 4-0, în direct la Prima Sport 2! Ianis Hagi părăseşte terenul după 70 de minute

Eşec dramatic pentru Bernd Storck în Gruia. ”Am arătat spirit de luptă”

Sepsi OSK Publicat de Daian Cutu pe 28 apr 2024

CFR Cluj a învins pe teren propriu, scor 2-1, formaţia Sepsi OSK, în etapa a şaptea din play-off-ul Superligii. Covăsnenii au avut doi jucători eliminaţi în prima repriză.

Bernd Storck s-a declarat mulţumit de atitudinea elevilor săi şi speră ca aceştia să obţină rezultate pozitive până la final de sezon.

”Am arătat spirit de luptă şi am fost chiar aproape să câştigăm noi cu 2-1, dacă fructificam acel contraatac. Avem două cartonaşe roşii, accidentaţi şi trebuie să vedem cum gestionăm această perioadă.

Luăm meci cu meci, trebuie să găsim soluţii, asta e cel mai important acum. Cred că am jucat foarte bine, am luptat împotriva unei echipe foarte bune ca să obţinem un rezultat, dar am avut ghinion. Trebuie să vedem ce se întâmplă în meciul următor”,