Ultima oră
Anunţul momentului la FCSB: ”Se fac transferuri de milioane. Cine va face egal cu noi va trebui să se felicite”

Anunţul momentului la FCSB: ”Se fac transferuri de milioane. Cine va face egal cu noi va trebui să se felicite”
Încă un transfer ratat de FCSB. Bochum l-a deturnat din drumul spre Superliga: ”Când e să se aleagă praful!”

Încă un transfer ratat de FCSB. Bochum l-a deturnat din drumul spre Superliga: ”Când e să se aleagă praful!”
Transfer după transfer la Dinamo! Nuno Campos va avea sub comandă un jucător de la Braga Transfer după transfer la Dinamo! Nuno Campos va avea sub comandă un jucător de la Braga
Adi Mutu, pe punctul de a prelua o echipă naţională: ”Şapte jucători în Anglia, cinci în Franţa” Adi Mutu, pe punctul de a prelua o echipă naţională: ”Şapte jucători în Anglia, cinci în Franţa”
Daniel Popa a dezvăluit cu cine negociază după plecarea de la Metaloglobus: "Dacă nu aveam această operaţie, probabil semnam până acum" Daniel Popa a dezvăluit cu cine negociază după plecarea de la Metaloglobus: "Dacă nu aveam această operaţie, probabil semnam până acum"
Julian Nagelsmann ”a răbufnit” după înfrângerea cu Ecuador: ”Încetaţi să vorbiţi prostii” Julian Nagelsmann ”a răbufnit” după înfrângerea cu Ecuador: ”Încetaţi să vorbiţi prostii”

”Este un insucces astăzi. Ne doream foarte mult să câştigăm". UTA Arad, trei remize, din trei partide în Casa Liga 1

UTA Arad Publicat de Daian Cutu pe 11 sep 2020
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

//i0.1616.ro/media/581/3142/38243/19478143/1/bal.jpg

FC Argeş şi UTA Arad au termiant la egalitate, 1-1, în prologul etapei cu numărul III din Casa Liga 1. Oaspeţii au deschis scorul rapid, prin Buştea, dar piteştenii au egalat în repriza secundă, prin Malele.

Arădenii nu au reuşit să se lipească de victorie, la revenirea în Casa Liga 1. Echipa lui Laszlo Balint are trei remize, din trei partide disputate în acest sezon.

"Fotbalul te cam pedepseşte în momentul în care nu reuşeşti să marchezi. Din păcate nici astăzi nu am reuşit să câştigăm.  Suntem neînvinşi, dar suntem la retrogradare. Suferim destul de mult. Eu în acest moment îmi aduc aminte de patru, cinci ocazii foarte mari. În momentul în care nu reuşeşti să fructifici măcar două, trei dintre ele este clar că ajungi să îţi plângi în pumni. Este un insucces astăzi. Ne doream foarte mult să câştigăm", a spus Balint, imediat după meciul de la Piteşti.

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

UTA Arad

Ultimele articole Toate articolele