Ultima oră
Selecţionerul Irakului, glumeţ înaintea meciului cu Franţa. ”Am întrebat dacă putem juca cu trei portari” Selecţionerul Irakului, glumeţ înaintea meciului cu Franţa. ”Am întrebat dacă putem juca cu trei portari”
Noua Zeelandă - Egipt 1-3. ”Faraonii” fac un pas uriaş spre calificarea în şaisprezecimi Noua Zeelandă - Egipt 1-3. ”Faraonii” fac un pas uriaş spre calificarea în şaisprezecimi
Uruguay - Capul Verde 2-2. Încă un rezultat mare produs de africani Uruguay - Capul Verde 2-2. Încă un rezultat mare produs de africani
Belgia – Iran 0-0. Continuă seria rezultatelor neaşteptate! Ambii portari au prins o zi mare Belgia – Iran 0-0. Continuă seria rezultatelor neaşteptate! Ambii portari au prins o zi mare
Serena Williams îşi face revenirea la simplu! A primit un wild card pentru Wimbledon Serena Williams îşi face revenirea la simplu! A primit un wild card pentru Wimbledon
Zare Markovski e noul antrenor al echipei de baschet SCMU Craiova Zare Markovski e noul antrenor al echipei de baschet SCMU Craiova

EXCLUSIV | Basarab Panduru l-a luat în colimator fără să clipească după eşecul din Austria. ”Ceva se întâmplă, îmi place şi cred că e un jucător bun”

Emisiuni Publicat de Daian Cutu pe 8 iun 2025
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

Reprezentativa României a fost învinsă în deplasare, 1-2, de selecţionata Austriei, în etapa a treia a grupei H a calificărilor europene pentru Cupa Mondială din 2026.

 

 

//i0.1616.ro/media/581/3142/38225/22060574/1/profimedia-0876947640.jpg

 

Basarab Panduru a identificat mai multe compartimente care nu au funcţionat deloc în Austria. Fostul internaţional l-a criticat dur pe Dennis Man, jucător care de multe luni trece printr-o criză de formă.

”Drăguş a fost cel mai bun jucător, s-a zbătut mult acolo, Bancu l-a ajutat mult. Partea stânga a fost buna, partea dreaptă nu, mijloc nu, atac nu. Chiricheş nu mă interesează dacă a jucat sau nu, pe mine mă interesează Marin, Man, Stanciu.

Nu ştiu ce e cu Man, ceva se întâmplă, îmi place şi cred că e un jucător bun, dar ceva parcă se vede că e diferit. Nu ştiu ce. Supărarea că n-a plecat, supărarea de la echipă, ceva nu e în regulă. Tu sa ai un antrenor roman şi tu sa joci cele mai putine minute?! E o problemă mare!”
, a spus Panduru, la PrimaSport.

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

Emisiuni

Ultimele articole Toate articolele