Ultima oră
Liţă Dumitru s-a întors în România după 9 ani petrecuţi în America şi urmăreşte cu mare atenţie CM: ”Mi-a plăcut nivelul. Naţionala noastră e foarte departe de ce se întâmplă acolo!” | VIDEO EXCLUSIV Liţă Dumitru s-a întors în România după 9 ani petrecuţi în America şi urmăreşte cu mare atenţie CM: ”Mi-a plăcut nivelul. Naţionala noastră e foarte departe de ce se întâmplă acolo!” | VIDEO EXCLUSIV
David Popovici victorie cu record la Sette Colli, în proba de 100 de metri liber David Popovici victorie cu record la Sette Colli, în proba de 100 de metri liber
Ryan Mendes, căpitanul naţionalei Capului Verde, anchetat pentru viol Ryan Mendes, căpitanul naţionalei Capului Verde, anchetat pentru viol
Gigi Becali a rezolvat rămânerea lui Florin Tănase şi anunţă un super transfer. ”Urmează” Gigi Becali a rezolvat rămânerea lui Florin Tănase şi anunţă un super transfer. ”Urmează”
Florin Tănase, discuţie decisivă cu Gigi Becali! Jucătorul şi-a decis viitorul Florin Tănase, discuţie decisivă cu Gigi Becali! Jucătorul şi-a decis viitorul
Lovitură dură pentru Suedia. Isak Hien va fi indisponibil până la finalul turneului Lovitură dură pentru Suedia. Isak Hien va fi indisponibil până la finalul turneului

Exod la CSM Bucureşti. Zece jucătoare au părăsit echipa!

Handbal Publicat de Daian Cutu pe 31 mai 2022
Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email

//i0.1616.ro/media/581/3142/38126/20725144/1/csm.png

Echipa de handbal feminin CSM Bucureşti, vicecampioană în 2022, a anunţat, marţi, că 10 jucătoare părăsesc lotul. Între acestea se numără Jelena Grubisic, care se şi retrage din activitate fiind însărcinată, Carmen Martin sau Eduarda Amorim.

”Partida cu Minaur Baia Mare a reprezentat şi ultimul meci în tricoul CSM Bucureşti pentru Jelena Grubisic, Carmen Martin, Eduarda Amorim, Yvette Broch, Samara Da Silva, Tess Wester, Barbara Lazovic, Martine Smeets, Denisa Vâlcan şi Diana Fînaru! CSM Bucureşti le mulţumeşte, pe această cale, pentru profesionalism şi pentru toată muncă depusă, pentru toate victoriile şi bucuriile oferite, pentru toate performanţele obţinute împreună şi le doreşte mult succes pe mai departe!”, a transmis echipa vicecampioană.

Mulţumirile au mers şi către sponsori, dar mai ales fani, pentru încurajările din tot sezonul.

”Ne vedem sezonul viitor, mai puternici şi tot împreună!”, a mai notat CSM Bucureşti.

Adaugă primasport.ro ca sursă preferată în Google
mail-share icon Email
viewscnt

Ultimele Videouri

Handbal

Ultimele articole Toate articolele