Formula 1 | Hülkenberg va părăsi Haas şi va deveni primul recrut al Audi

Ultimă oră! Transferul lui Coman în Qatar, prăbuşit? Becali a făcut anunţul: ”Poate să îmi aducă 50 de milioane şi să îl dau cu 5 milioane?”

Cine ar trebui să apare la EURO? Verdict clar dat: ”El are o mare problemă la centrări!” | VIDEO EXCLUSIV

E gata! Cine va arbitra derby-ul FCSB – Farul. Echipa lui Becali poate câştiga titlul

Romario s-a antrenat pentru prima dată în 16 ani: "Sunt rupt de oboseală, o să vină targa să mă ia"

Seară de Cannes la Cinemaraton dedicată regizorului Cristian Mungiu Seară de Cannes la Cinemaraton dedicată regizorului Cristian Mungiu

FC Koln a învins Slovacko în Conference League. Meciul s-a reluat după ce joi fusese oprit din cauza ceţii

Conference League Publicat de Daian Cutu pe 28 oct 2022

FC Koln a învins vineri, în deplasare, cu scorul de 1-0, echipa Slovacko, într-un meci din grupa D a Conference League. Partida a început joi, însă atunci a fost suspendată din cauza ceţii.

Golul a fost marcat de Duda, în minutul 82, din penalty.

Meciul de pe Stadionul Orăşenesc din Uherské Hradiště a început joi cu peste 70 de minute întârziere, din cauza unei ceţi groase care acoperise terenul de joc. Însă după şapte minute de joc, arbitrul georgian Giorgi Kruashvili a decis să fluiere întreruperea partidei pentru că vizibilitatea la nivelul terenului era extrem de redusă. Partida s-a reluat vineri, la ora 14:00.

FC Koln ocupă locul trei în clasamentul grupei, cu 7 puncte, iar Slovacko este pe ultima poziţie, cu 4 puncte. Primele două locuri sunt ocupate de Nice şi Partizan Belgrad, cu câte 8 puncte.