Fraţii Maior, la start în a doua etapă din Campionatul Mondial de Raliuri
VIDEO | Oţelul - ”U” Cluj 1-1, în direct la Prima Sport 1! Nistor egalează din penalty în prelungirile primei reprize VIDEO | Oţelul - ”U” Cluj 1-1, în direct la Prima Sport 1! Nistor egalează din penalty în prelungirile primei reprize
CFR Cluj are de dat bani către un fost jucător. Acesta a avut câştig de cauză la comisii CFR Cluj are de dat bani către un fost jucător. Acesta a avut câştig de cauză la comisii
Lovitură de proporţii în Formula 1! Carlos Sainz, dorit de rivala celor de la Ferrari Lovitură de proporţii în Formula 1! Carlos Sainz, dorit de rivala celor de la Ferrari
Gabriela Ruse s-a calificat în sferturile de finală la Rouen. A trecut de o jucătoare mult mai bine clasată în ierarhia WTA Gabriela Ruse s-a calificat în sferturile de finală la Rouen. A trecut de o jucătoare mult mai bine clasată în ierarhia WTA
Antrenorul momentului în România, ofertat din Superliga. „Ştiu că mai am lucruri de oferit” | EXCLUSIV VIDEO Antrenorul momentului în România, ofertat din Superliga. „Ştiu că mai am lucruri de oferit” | EXCLUSIV VIDEO

FC Voluntari s-a despărţit de fundaşul Florin Achim

FC Voluntari Publicat de Daian Cutu pe 2 ian 2023

FC Voluntari a anunţat că se desparte de Cosmin Achim, care a evoluat la formaţia pregătită de Liviu Ciobotariu timp de 9 sezoane.

Fundaşul central în vârstă de 27 de ani a făcut junioratul la Academia lui Gică Popescu, apoi a făcut trecerea către cea a lui Gică Hagi, iar din 2014 a venit la FC Voluntari, unde a jucat 145 de meciuri şi a câştigat în 2017 Cupa României.

”FC Voluntari anunţă că s-a despărţit,  pe cale amiabilă,  de fundaşul central Cosmin Achim.

Câştigător al Cupei si Supercupei României cu FC Voluntari în  2017, Cosmin Achim a evoluat pentru echipa noastră timp de 9 sezoane. În cele 145 de partide în care a îmbrăcat tricoul formaţiei noastre,  Cosmin a reuşit să marcheze 12 goluri.

FC Voluntari îi mulţumeşte pentru munca depusă în culorile clubului nostru şi îi doreşte mult succes în carieră”