Scandal în Brazilia. Ce a spus antrenorul unei echipe despre arbitra din camera VAR Scandal în Brazilia. Ce a spus antrenorul unei echipe despre arbitra din camera VAR
Sfârşit de sezon pentru Djibril Sow Sfârşit de sezon pentru Djibril Sow
Radu Petrescu a fost delegat la un meci important Radu Petrescu a fost delegat la un meci important
Se ştiu toate echipele din Europa care vor participa la Campionatul Mondial al Cluburilor Se ştiu toate echipele din Europa care vor participa la Campionatul Mondial al Cluburilor
NEWS ALERT | Un baschetbalist a fost suspendat PE VIAŢĂ din NBA NEWS ALERT | Un baschetbalist a fost suspendat PE VIAŢĂ din NBA
VIDEO | Oţelul - ”U” Cluj, astăzi, de la 20:30, în direct la Prima Sport 1! Se decide a doua finalistă a Cupei României VIDEO | Oţelul - ”U” Cluj, astăzi, de la 20:30, în direct la Prima Sport 1! Se decide a doua finalistă a Cupei României

FCU Craiova a cedat un jucător împrumut la divizionara secundă CS Comunal Şelimbăr

FC U Craiova 1948 Publicat de Daian Cutu pe 6 sep 2022

CS Comunal Şelimbăr are un start de sezon foarte bun în Liga 2. Gruparea din judeţul Sibiu este pregătită de Eugen Beza, care a primit întăriri şi nu de oriunde, ci din Superliga.

Alexandru Raicea a fost împrumutat până la finalul sezonului. El nu a jucat deloc în primele nouă etape sub comanda lui Marius Croitoru şi astfel a fost trimis la Şelimbăr, unde va avea şansa să prindă meciuri.

”Alex Raicea a fost împrumutat la formaţia CSC 1599 Şelimbăr până la finalul sezonului.